ASTOR zaprasza do bicia rekordów na stoku

Firma ASTOR zaprasza na III zawody narciarsko-snowboardowe ASTOR Winter Cup 2013. Poprzednie edycje pokazały, że związani na co dzień z przemysłem, pracownicy działów utrzymania ruchu, automatyki czy robotyki mają w sobie sportowego ducha rywalizacji. Do wspólnego szusowania na stoku ASTOR zachęca całe rodziny. Zawody ASTOR Winter Cup 2013 o puchar Prezesa ASTORa odbędą się 10 marca 2013 na stacji narciarskiej Czorsztyn Ski.

Cel, który przyświeca pomysłodawcy zawodów ASTOR Winter Cup 2013 to zaproszenie na stok przedstawicieli wszystkich branż przemysłu, którzy po godzinach z pasją oddają się białemu szaleństwu. W poprzednich edycjach zawodnikom towarzyszył gorący doping rodzin i znajomych, w tegorocznej edycji organizator apeluje o szczególny doping, tak potrzebny, kiedy GUS podaje najświeższe dane o produkcji przemysłowej.  

Impreza ma zachęcić całe rodziny do wspólnej zabawy na stoku i dodatkowo, poprzez otwartą formułę, stworzyć możliwość integracji przedstawicieli branży.

Podobnie jak w roku ubiegłym, zawody będą miały charakter profesjonalny i zostaną przeprowadzone zgodnie z narciarskim regulaminem sportowym, dzięki czemu z pewnością nie zabraknie sportowych emocji.

Organizator przewiduje przeprowadzenie dwóch przejazdów slalomu gigant w konkurencjach: narciarskiej i snowboardowej. Zawody będą rozgrywane w różnych grupach wiekowych, a dla najlepszych – oprócz bezcennej satysfakcji z miejsca na podium – czekają nagrody. Na kibiców, w tym tych najmłodszych, czekają atrakcje.

Szczegółowe informacje z regulaminem imprezy na stronie wydarzenia
www.astor.com.pl/wintercup

Do zobaczenia na stoku!


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)