Kąpiel w kwadratowej kabinie KOŁO

Wybór kabiny prysznicowej to nie tylko decyzja o wymiarach, kolorze profili, rodzaju wypełnienia ścianek, ale także kwestia kształtu. Aranżując łazienkę chcemy, aby nam się podobała – dotyczy to m.in. harmonii linii prostych. Prezentujemy kwadratowe kabiny, które spełnią oczekiwania miłośników „prostych” rozwiązań.

Kwadratowe kabiny pasują do dużych przestronnych wnętrz – tutaj takie kształty będą prezentować się najlepiej. „Kwadratura” ma w tym wypadku nie tylko estetyczne znaczenie, ale także praktyczne. W takiej kabinie jest więcej miejsca, a podczas kąpieli poczujemy się wygodnie i swobodnie.

– W rodzinie kabin KOŁO GEO6 są nie tylko kabiny kwadratowe, ale także drzwi i ścianki boczne, z których można skompletować kabinę kwadratową dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Standardowe kabiny kwadratowe GEO6 z drzwiami rozsuwanymi mają wymiary 80 x 80 lub 90 x 90 cm. Podobne wymiary mogą mieć kabiny, które powstaną z połączenia ścianki bocznej z drzwiami prysznicowymi – mówi Piotr Agata, Produkt Menedżer ds. B&S Sanitec Koło. – Do wyboru są różne rodzaje drzwi: pivot (skrzydłowe – prawe lub lewe), bifold (składane) lub przesuwane 2-elementowe.Drzwi skompletowane ze ścianką boczną mogą stworzyć kabinę  narożną lub tzw. przyścienną. Drzwi mogą też służyć do zabudowy wnęk prysznicowych – dodaje Piotr Agata.

Kabiny GEO 6 mają profile w kolorze srebrny połysk i ścianki ze szkła przezroczystego lub matowego Prismatic. Ważny jest nie tylko wygląd kabin, ale także walory użytkowe – np. system wypinania i odchylania drzwi, który ułatwia utrzymanie w czystości.

Podobnie prezentuje się linia kabin KOŁO First, w której są zarówno kabiny kwadratowe  jak i drzwi oraz ścianki boczne do tworzenia kabin na planie kwadratu. Rodzina kabin First charakteryzuje się nieco mniej masywnymi profilami i uchwytami w drzwiach. Całość, podobnie jak w przypadku GEO6, wyróżnia się zharmonizowaną formą i wykończeniem każdego detalu: zawiasy, rączki i zawieszki, które tworzą charakter kabiny i decydują o jej funkcjonalności. Wszystkie elementy zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, które pozwolą na wygodne użytkowanie i zapewnią trwałość produktu.

Kwadratowe kabiny cieszą oko harmonijną linią i gustownym wykończeniem. To nie chwilowy kaprys, a wybór na lata – prostota bowiem się nie nudzi. Zadbajmy zatem o to, by w naszej łazience zagościła kabina trwała i piękna.

Osobom, które mają mniejszą łazienkę, lub wolą kąpiel w kabinie o innym kształcie, Sanitec Koło oferuje również kabiny półokrągłe lub prostokątne (kompletowane z drzwi i ścianek bocznych).

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Sanitec KOŁO
Więcej informacji z firmy Sanitec KOŁO ( press box )