Startuje Tenisowa Strefa Kibica Amica

W tym roku fani Wielkiego Szlema, będą mieli możliwość kibicowania naszej najlepszej tenisistce, Agnieszce Radwańskiej, w wyjątkowych okolicznościach. Firma Amica zaprasza do Tenisowej Strefy Kibica Amica, gdzie w atmosferze sportowych emocji będzie można spróbować wykwintnych potraw z różnych zakątków świata. Na początek: Australian Open i dania rodem z krainy kangurów.

Tenisowa Strefa Kibica Amica mieści się w warszawskiej restauracji La Bodega. Zaproszeni dziennikarze będą mieli możliwość obejrzenia najważniejszych meczów sezonu podczas pokazów, połączonych z degustacją potraw z krajów Wielkiego Szlema. Inauguracja Strefy nastąpi już w styczniu przy okazji turnieju Australian Open. Kolejne mecze w Strefie Kibica będzie można oglądać podczas trwania French Open, Wimbledonu i US Open.

Tenis to dyscyplina, która ma w Polsce wielu fanów, jednak nie wypracowaliśmy jeszcze zwyczaju wspólnego oglądania meczów, tak jak to jest w przypadku chociażby piłki nożnej. Chcemy to zmienić – mówi Zdzisław Wiese z firmy Amica. Z racji naszej współpracy z Agnieszką Radwańską, zainaugurowanie Tenisowej Strefy Kibica Amica, było dla nas naturalne. Połączyły nas inteligentne rozwiązania, a teraz idziemy dalej, ku sportowym emocjom i wyjątkowym, kulinarnym doznaniom.

Współpraca Agnieszki Radwańskiej i Amiki, lidera polskiego rynku AGD rozpoczęła się jesienią zeszłego roku. Inteligentny styl, finezja i świetna technika to cechy, które liczą się nie tylko na korcie, ale i dobrze sprawdzają się w kuchni, dlatego też najlepsza zawodniczka w historii polskiego tenisa została twarzą kampanii reklamowej najnowszej linii piekarników Integra Smart.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)