Nie ma jak zmywarka

Zmywać każdy może – trochę lepiej lub trochę gorzej. Zupełnie jak w znanej piosence. Ale nie ma to jak zmywarka, bo zrobi to najlepiej, najszybciej i najtaniej. Gdyby miało być inaczej, świat by jej nie potrzebował. A tak w każdym domu albo jest, albo jest przedmiotem westchnień i marzeń, gdy ręce są urobione po łokcie, czasu brakuje, a efekt jest kiepski lub nawet potłuczony.

Jeśli ktoś szuka zmywarki, która zrobi na nim wrażenie, powinien zainteresować się modelem ZWM 646 BE – nowością marki Amica. To urządzenie wolnostojące w kolorze czarnym, które z łatwością pod względem estetyki dopasuje się do innych sprzętów tego samego producenta, co niewątpliwie sprawi wrażenia harmonii panującej w kuchni. Oświetlenie wewnętrzne LED, które zapala się automatycznie po otwarciu drzwi zmywarki, sprawia, że również wnętrze urządzenia robi wrażenie.

Wspomniana zmywarka jest sterowana przyciskami elektronicznymi, a wyświetlacz informuje o wybranym programie. A wybór jest spory. Może to być Program Intensywny 65 stopni C służący do mycia mocno zabrudzonych naczyń. Może być również Program Delikatny polecany do mycia delikatnych i cennych naczyń, na przykład rodowej porcelany. Można również skorzystać z Programu Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia sam dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń. Można wreszcie umyć naczynia w tempie ekspresowym dzięki programowi Express 60, gdy taka jest potrzeba chwili. No i przyda się na pewno Program Eco. W sumie użytkownik ma do wyboru 6 programów i 6 temperatur zmywania.

Funkcjonalność czarnej zmywarki ZWM 646 BE stawia ją w rzędzie inteligentnych urządzeń, które odpowiadają na potrzeby współczesnego gospodarstwa domowego. Opóźnienie startu daje możliwość zaprogramowania zmywarki tak, aby uruchomiła się w najbardziej odpowiednim momencie, nawet po 24 godzinach. Dzięki temu można wykorzystać bardziej opłacalną taryfę opłat za energię elektryczną. Osiągnięcie perfekcyjnych efektów zmywania w każdym programie jest możliwe dzięki zastosowaniu tabletek wieloskładnikowych. Po zastosowaniu Funkcji 3w1 nie jest konieczne używanie dodatkowo soli regeneracyjnej oraz nabłyszczacza. Przy okazji warto wspomnieć o wskaźniku braku soli regeneracyjnej i wskaźniku braku nabłyszczacza, ponieważ są to środki, które zmywarka dozuje automatycznie, dostosowując odpowiednie ilości do stopnia twardości wody. Z kolei dzięki Funkcji Zmywanie Strefowe mycie naczyń można rozpocząć także wtedy, gdy zapełniony jest tylko jeden kosz, co gwarantuje oszczędność czasu i pieniędzy. Na wyświetlaczu elektronicznym znajdują się ponadto wskaźniki funkcji dodatkowych, które czynią z urządzenia zmywarkę wszechstronną.

O jej efektywności świadczy klasa skuteczności suszenia A oraz zastosowany nowoczesny system suszenia Hot Air Drying, który znacznie polepsza efektywność ostatniego etapu pracy. We wnętrzu nie pozostaje para wodna, a naczynia są idealnie suche i lśniące, bez plam i zacieków.

Kto więc marzy o czymś czarnym, oszczędnym i komfortowym, nawet jeśli jeszcze tego nie wie, myśli już o Amice ZWM 646 BE.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)