Sprzęt elektroniczny pod szczególną ochroną

Media Saturn Holding Polska w ramach usług dodatkowych w sklepach Media Markt i Saturn wprowadza nowy, atrakcyjny wariant ubezpieczenia zakupionego sprzętu: Gwarancja Plus Mini Max – minimalna cena za maksymalną ochronę.

Media Markt i Saturn oferują swoim klientom nie tylko najszerszy na rynku asortyment sprzętu elektronicznego i bogaty wybór akcesoriów, ale także praktyczne rozwiązania około sprzedażowe. Poza sprawną obsługą serwisową, możliwością zamówienia dostawy zakupionych produktów do domu wraz z instalacją, czy możliwością zwrotu zużytego sprzętu AGD i RTV, obie marki oferują także praktyczne opcje rozszerzenia i przedłużenia ochrony gwarancyjnej produktów. W styczniu br. oferta atrakcyjnych pakietów ubezpieczeniowo – serwisowych została wzbogacona o nową usługę: Gwarancję Plus Mini Max.

Nowa usługa dotyczy sprzętu zakupionego przez klientów indywidualnych w sklepach Media Markt i Saturn (z wyjątkiem telefonów komórkowych), którego wartość nie przekracza 500 zł. Gwarancja Plus Mini Max trwa 3 lata od momentu zakupu i zapewnia ochronę przed szkodami powstałymi w wyniku użytkowania sprzętu w dowolnym miejscu na świecie. Dzięki Gwarancji Plus Mini Max, w razie uszkodzenia wskutek przepięcia prądu lub nieszczęśliwego wypadku skutkującego uszkodzeniem mechanicznym, właściciel otrzyma zwrot pełnej kwoty, za jaką nabył ubezpieczony produkt. Dodatkowo, w trzecim roku trwania ubezpieczenia, polisa uwzględnia także awarie nie będące efektem niezgodnego z instrukcją obsługi użytkowania sprzętu. Koszt polisy, w zależności od wartości ubezpieczanego produktu, wynosi od 29 do 59 zł. W ten sposób Media Markt i Saturn zapewniają swoim klientom maksymalną ochronę za minimalną cenę.

Klienci sieci Media Markt i Saturn – zarówno indywidualni, jak również instytucjonalni, mogą nadal korzystać z oferowanych dotychczas pakietów, takich jak: GWARANCJA PLUS, Komfort & Ochrona, Gwarancja Plus Professional, Bezpieczny Bilet oraz Gwarancja Plus-Ochrona telefonów komórkowych.

Usługa Gwarancja Plus Mini Max została stworzona we współpracy Media Saturn Holding z firmami SPB Polska oraz Chartis.


Media Markt i SATURN to cenione marki sklepów z elektroniką użytkową, należące do holdingu Media-Saturn. Sklepy obu marek oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, programy i gry komputerowe oraz filmy i muzykę. Od 2012 roku obie marki prowadzą także sprzedaż w Internecie.

MEDIA-SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )