EKO Energia PGE. Dołącz do proekologicznych Klientów PGE

W trosce o środowisko naturalne PGE wprowadza od 1 stycznia 2013 roku nową edycję oferty „EKO ENERGIA PGE”
Oferta  promuje przyjazny środowisku sposób pozyskiwania energii elektrycznej z odnawialnych źródeł.

Klienci, którzy skorzystają z tej oferty, nie tylko mają zagwarantowaną stałą cenę do końca 2014r., ale także otrzymają specjalne potwierdzenie zakupu produktu (z prawem publikacji), które  wesprą ekologiczny wizerunek ich firmy.

– Nasi obecni oraz potencjalni Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego typu energii, dołączają do elitarnego grona firm ekologicznych, dla których odpowiedzialność społeczna jest ważnym elementem prowadzenia biznesu   – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A. – Energia proponowana w ramach naszej oferty pochodzi w 100% z odnawialnych źródeł energii – dodaje.

Oferta obowiązuje od 1 stycznia 2013 roku do 31 marca 2013r. lub do wyczerpania wolumenu energii przewidzianego do sprzedaży. Mogą do niej przystąpić zarówno dotychczasowi, jak i nowi Klienci PGE. Klientom, którzy zdecydują się skorzystać z tej oferty gwarantujemy niezmienność ceny nawet do końca 2014 roku.

Oferta „EKO ENERGIA PGE” należy do linii produktów ekologicznych, obejmujących sprzedaż energii elektrycznej pochodzącej ze źródeł odnawialnych należących do PGE Obrót S.A. oraz energii odnawialnej zakupionej głównie z małych elektrowni wodnych i wiatrowych z rynku lokalnego.

– Każdy odbiorca, który skorzysta z tej propozycji, otrzyma potwierdzenie zakupu produktu oraz prawo do jego publikacji, a także materiały wizerunkowe służące promocji proekologicznej działalności firmy – mówi Bartłomiej Ślusarczyk, Dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Firmy korzystające z tej oferty mogą także przystąpić do wspólnych  kampanii promocyjnych oraz wziąć udział w ekologicznych warsztatach organizowanych przez PGE Obrót S.A.

– Zarówno obecnych jak i nowych klientów zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej  www.gkpge.pl
Do dyspozycji Klientów pozostawiamy sieć Biur Obsługi Klientów oraz zespół doradców, którzy przedstawią szczegóły oferty.– mówi Bartłomiej Ślusarczyk, dyrektor Departamentu Marketingu PGE Obrót S.A.

Alicja Litwin-Wołek
Specjalista ds. Wizerunku Spółki
Tel. 17/8656116
Piotr Wróbel
Specjalista ds. PR
Tel. 17/8656124

PGE Obrót S.A. z siedzibą w Rzeszowie wchodzi w skład Grupy Kapitałowej PGE – największej grupy energetycznej w Polsce i jednej z największych firm energetycznych w Europie Środkowej. Spółka obsługuje ponad pięć milionów odbiorców energii elektrycznej – firm, instytucji i gospodarstw domowych. Podstawowym celem strategii marketingowej PGE Obrót SA jest stałe doskonalenie standardów obsługi klienta, poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań i stałą poprawę jakości świadczonych usług oraz dostosowanie oferty do zmieniających się potrzeb klientów i wymogów rynku. Spółka dąży do rozszerzenia oferty świadczonych usług w oparciu o produkty PGE.