Duch w maszynie

W nowoczesnych domach patrząc na kuchnię, piekarnik, płytę grzewczą czy zmywarkę widzi się Amikę, a patrząc na Amikę widzi się użyteczność. Ponadto w wielu domach patrząc na lodówkę widzi się również Amikę, ale tym razem także oszczędność. Patrząc na Amikę widzi się po prostu więcej.

Użyteczność widoczna na przykład w piekarnikach Amiki objawia się najlepiej poprzez programy do szybkiego przygotowania dań. Ułatwiają one obsługę sprzętu, która teraz jest intuicyjna, a także znacznie skracają czas przygotowania posiłków. Ma to olbrzymie znaczenie w takich gorących okresach jak rodzinne uroczystości, święta i sylwester urządzany w domu, gdy nie można sobie pozwolić nawet na drobne błędy, a czas to nie tylko pieniądz – jest na wagę złota i opinii. Dlatego warto pamiętać, że piekarniki z linii Integra Smart z  interaktywnym 7” ekranem dotykowym, intuicyjnym menu i multimedialną książką kucharską posiadają także 37 gotowych programów pieczenia i 20 programów użytkownika. Gotowe programy pieczenia służą wygodzie i szybkości przygotowywanych posiłków. Wystarczy przygotować ulubione danie, wstawić je do piekarnika i wybrać odpowiedni program. Piekarnik sam zdecyduje o doborze temperatury, czasu oraz sposobu grzania. Jeśli ktoś ma swoje ulubione dania, którymi chce zachwycać gości, może skorzystać z możliwości zgłoszenia własnego przepisu za pośrednictwem dedykowanej aplikacji desktopowej dołączanej do piekarnika lub skorzystać z funkcji Programy użytkownika, które gwarantują powtarzalną jakość wypieków. Wszystko po to, by pieczenie stało się jeszcze przyjemniejsze.

Współczesność narzuca coraz szybsze tempo życia. Takie dni jak sylwester jeszcze bardziej to tempo podkręcają. Po użytecznych programach do szybkiego przygotowania posiłków przydadzą się zatem także użyteczne programy do szybkiego zmywania. Zmywarki Amica wyposażone są w program Express 60. Dzięki niemu średnio zabrudzone naczynia w ekspresowym tempie odzyskują blask. Zmywanie odbywa się w gwarantującej higienę temperaturze 60 stopni Celsjusza, cały proces trwa tylko 60 minut, a program zużywa tylko 11 litrów wody w całym cyklu.

Ale każda pani domu wie, że świat nie kończy się na gotowaniu, jedzeniu i zmywaniu. Bez możliwości odpowiedniego przechowywania cała praca poszłaby na marne. A odpowiednie w tym wypadku znaczy oszczędne. Dostępna w lodówkach Amica klasa energetyczna A++ oznacza niższe zużycie energii elektrycznej o 40% w porównaniu do klasy energetycznej A. Dzięki temu użytkownicy mają zagwarantowane nieduże zużycie energii oraz niskie rachunki za prąd. Ponadto Amica oferuje funkcję Oszczędna praca. Funkcja ta załącza się automatycznie w zamrażarce, gdy temperatura nastawiona jest na -18 stopni Celsjusza. Wskaźnik użytkowania oszczędnego gaśnie, gdy wybierze się funkcję Superchłodzenia lub Superzamrażania. Funkcja Oszczędna praca nie tylko gwarantuje niższe rachunki za prąd, ale także ogranicza negatywny wpływ na środowisko naturalne, co sprawia, że lodówki są bardziej ekologiczne.

Marzenia o szybkim gotowaniu i pieczeniu, szybkim zmywaniu, a także skutecznym i oszczędnym przechowywaniu to nie tylko efekt gorączki sylwestrowej nocy, choć tego typu wydarzenie potęguje objawy. Są one jednak normalnymi pragnieniami towarzyszącymi refleksjom zarówno w codziennych, jak i ekstremalnych, przełomowych sytuacjach. A szukając użyteczności czy oszczędności prędzej czy później i tak trafi się na Amikę.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)