Nowa Amica na Nowy Rok

Po świątecznych i jeszcze przedświątecznych szaleństwach, a także po szaleństwach sylwestrowo-noworocznych czas na wyprzedaże i przeceny – zwalnianie wieszaków, opróżnianie półek w sklepach i magazynów fabrycznych. Wielkimi krokami zbliżają się wielkie okazje. W Amice bez szaleństw, bez kolejek i bez zadyszki, na spokojnie. Za to z głową – oszczędnie.

Od października 2012 do końca stycznia 2013 trwa promocja najnowszego sprzętu. „Ecooszczędność” to akcja skierowana do konsumentów, w której uwagę zwraca się na pralki, lodówki i zmywarki. Ekologiczne i wyjątkowo oszczędne. Ekologiczny i oszczędny sprzęt AGD, jaki został zaoferowany na specjalnych warunkach, to 9 modeli pralek z linii NavigatorX, Navigator Plus i Maxi Control, 15 modeli lodówek z linii Premium, Eco i Standard oraz 15 modeli zmywarek najnowszej generacji, zarówno tych wolnostojących, jak i do zabudowy. Wyróżniają je wysokie klasy energetyczne: A++ i A+++, dostępne we wszystkich kategoriach sprzętu, co oznacza zużycie energii mniejsze nawet o 40%. Niższe rachunki za prąd to oczywiście wymierna oszczędność dla gospodarstwa domowego, a dla środowiska naturalnego – ulga związana z mniejszym zanieczyszczeniem.

Zasady promocji są jak zwykle w przypadku Amiki bardzo proste. Kto kupuje ekologiczne i oszczędne produkty – odbiera atrakcyjne i wartościowe gratisy przydatne w domu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.promocje.amica.pl albo przesłać wypełniony kupon konkursowy z ulotki promocyjnej, kopię dowodu zakupu i kopię karty gwarancyjnej z typem produktu i numerem fabrycznym.

Zakup pralki z linii Navigator Plus albo Maxi Control premiowany jest suszarką do ubrań Vileda. Zakup pralki z linii Navigator X – deską do prasowania Vileda. Z kolei za kupno lodówki konsument otrzyma dzbanek na wodę marki Brita wraz z zestawem filtrów, a za nabycie zmywarki – zestaw noży Berghoff. Dodatkowo za dokonanie zakupu minimum dwóch modeli z oferty promocyjnej można otrzymać nóż szefa kuchni formy Berghoff.

Szukając noworocznych okazji, warto zwrócić uwagę na Amikę w ogóle, a szczególnie na promocję „Ecooszczędność”. Z myślą o wygodzie użytkowników Amica wprowadziła bowiem w sprzęcie AGD wiele inteligentnych rozwiązań, które sprawiają, że jego obsługa jest intuicyjna, a przez to niezwykle łatwa. Nowoczesność i wysoka jakość tych urządzeń, a także wygoda obsługi są od lat doceniane przez kupujących. Ponadto energooszczędność i dbałość o środowisko powodują, że Amica jest postrzegana jako producent wyjątkowo ceniący konsumentów. Specjalnie dla nich została utworzona sekcja Moja Amica na stronie www.amica.pl/mojaamica, gdzie można rejestrować zakupione produkty i odbierać atrakcyjne nagrody. Stamtąd właśnie można pobrać atrakcyjny e-book pełen inspirujących pomysłów, można też się zapisać, aby otrzymywać newsletter z informacjami o nowościach, okazjach cenowych i promocjach – takich jak „Ecooszczędność”.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)