Media Expert z powodzeniem realizuje plany założone na 2012 rok

Żnin otwarty, Żary 12 XII a Słupca w najbliższy czwartek.

29 listopada sieć Media Expert otworzyła swój pierwszy salon w Żninie. Wyjątkowa oferta przyciągnęła Klientów jeszcze wtedy, gdy na dworze było ciemno, a otwarcie odbyło się punktualnie o godzinie 7:00.

Wśród Klientów znalazły się różne pokolenia żninian. Dla każdego z nich zaplanowano bowiem inną atrakcję. Dla wszystkich z pewnością zaskoczeniem były przede wszystkim niskie ceny. Żnin, ulica Dworcowa 19. Zapraszamy!

W najbliższy czwartek z kolei do mapy Media Expert „dojdzie” drugi salon w miejscowości Słupca, gdzie sieć funkcjonuje już od kilku lat. Dzień niesamowitych atrakcji w Słupcy już 6 XII.

12 XII z kolei najlepsze okazje cenowe czekają na Klientów w Żarach, gdzie dojdzie do przeniesienia sklepu Media Expert na nową, większą lokalizację. Większe będzie także zatrudnienie.

Wszystkie w/w elektromarkety należą do firmy TERG S.A. – największego dystrybutora w sieci Media Expert.


Media Expert to jedna z trzech największych sieci oferującej multimedia, RTV i AGD w 286 elektromarketach w całej Polsce.
To jedna z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek tej branży, dostarczająca klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach.

TERG / Media Expert
www.mediaexpert.pl

więcej informacji z Media Expert