Kupuj prezenty teraz, płać w nowym roku!

W sklepach SATURN oraz na saturn.pl już teraz można kupić wymarzony prezent, a zapłacić za niego dopiero w roku 2013. Wszystko za sprawą akcji „ Raty 0% z odroczoną spłatą”, która obowiązuje w sieci SATURN od 29. do 5 grudnia br.

Z myślą o wszystkich, którzy nie do końca wierzą w Świętego Mikołaja i sami chcą dopilnować, żeby bliscy otrzymali 6 grudnia upragnione prezenty, sieć sklepów SATURN przygotowała akcję „Raty 0% z odroczoną spłatą”. Przez 7 dni począwszy od 29 listopada można kupić wybrany produkt, a raty zacząć spłacać dopiero w przyszłym roku.

Klienci mogą wybierać spośród ponad 100.000 artykułów z zakresie szeroko rozumianej elektroniki użytkowej, dostępnych w 17 marketach na terenie Polski oraz w sklepie internetowym www.saturn.pl . Minimalna wartość brutto produktu nabywanego w kredycie ratalnym wynosi 100 zł.SATRUN to sieć 17 marketów oferujących największy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.

W ciągu 8 lat działalności sklepy SATURN osiągnęły ugruntowaną pozycję na rynku elektroniki użytkowej, stając się sklepem pierwszego wyboru na rynkach lokalnych.

SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.

Saturn
www.saturn.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )