Promocje, promocje, promocje

I jeszcze raz promocje. Aż trzy promocje na sprzęt marki Amica. Zarówno małe, jak i duże AGD. Gdy się je wszystkie ogarnie jednym spojrzeniem, widać nie tylko nowoczesną kuchnię, ale cały nowoczesny i funkcjonalny dom – o przedłużonej gwarancji.


Nowe mikrofale – nowe możliwości

Nowe kuchenki mikrofalowe Amica to nowe możliwości. Promocją objęte są modele z linii Decorative z frontem lustrzanym albo z czarnego szkła. W nagrodę za dokonanie właściwego wyboru każdy klient otrzyma bardzo przydatną brytfannę z kamienną pokrywą, idealnie nadającą się do pieczenia i gotowania nie tylko w mikrofali. Naczynie zostało pokryte szkliwem, dzięki czemu jest bardziej trwałe i odporne na zarysowania oraz plamy. Ponadto jego niewątpliwą zaletą jest również to, że długo utrzymuje ciepło. Po dokonaniu rejestracji zakupionego produktu można otrzymać miesięczny zapas popcornu – w sam raz do błyskawicznego przyrządzenia w nowej mikrofalówce. Jeśli chodzi o więcej szczegółów, to na stronie internetowej Amiki można obejrzeć film z zasadami promocji.

Innowacje w zestawie

Kolejna promocja konsumencka obejmuje sprzęt do zabudowy. W centrum uwagi są nowoczesne piekarniki Integra, indukcyjne płyty grzejne, okapy, zmywarki i lodówki. Promocją objęte są trzy zestawy sprzętu. Zestaw I to piekarnik i płyta. Zestaw II to piekarnik, płyta i zmywarka albo lodówka. Zestaw III to piekarnik, płyta, okap i lodówka. Klienci, którzy w czasie trwania akcji kupią zestaw I, otrzymają komplet garnków emaliowanych z Olkusza w jednej z trzech wersji kolorystycznych. Zakup zestawu II jest premiowany nowoczesnym okapem kominowym. W przypadku zakupu zestawu III nagrodą jest zmywarka. Wymogiem niezbędnym do otrzymania nagrody, a tak łatwym do spełnienia, jest zgłoszenie swojego udziału w promocji. Najlepiej zrobić to drogą internetową poprzez rejestrację na stronie www.promocje.amica.pl (to nowość w promocjach Amiki), ale można też tradycyjnie – poprzez przesłanie do organizatora akcji prawidłowo wypełnionego kuponu konkursowego razem z kopią dowodu zakupu i kart gwarancyjnych z widocznym numerem fabrycznym i typem produktu. Każdy klient biorący udział w jesiennej promocji „Innowacje w zestawie” może przystąpić również do konkursu na najlepsze hasło reklamowe dotyczące Amiki oraz Emalii Olkusz. 40 najciekawszych odpowiedzi zostanie nagrodzonych emaliowanymi garnkami na parę z Olkusza. Nagrody są przyznawane raz w miesiącu – 10 garnków każdego miesiąca. Dodatkowo jedna osoba z finałowej czterdziestki, która przedstawi najciekawszą propozycję, wygra wspólne gotowanie z Tomaszem Jakubiakiem.

Ecooszczędność

W tej akcji Amica zwraca uwagę konsumentów na pralki, lodówki i zmywarki – ekologiczne i wyjątkowo oszczędne. Sprzęt AGD, jaki został zaoferowany na specjalnych warunkach, to 9 modeli pralek z linii NavigatorX, Navigator Plus i Maxi Control, 15 modeli lodówek z linii Premium, Eco i Standard oraz 15 modeli zmywarek najnowszej generacji, zarówno tych wolnostojących, jak i do zabudowy. Wyróżniają je wysokie klasy energetyczne: A+, A++ i A+++, dostępne we wszystkich kategoriach sprzętu, co oznacza zużycie energii mniejsze nawet o 40%. Niższe rachunki za prąd to oczywiście wymierna oszczędność dla gospodarstwa domowego, a dla środowiska naturalnego – ulga związana z mniejszym zanieczyszczeniem. Kto kupuje ekologiczne i oszczędne produkty – odbiera atrakcyjne i wartościowe gratisy przydatne w domu. Wystarczy zarejestrować się na stronie www.promocje.amica.pl albo przesłać wypełniony kupon konkursowy z ulotki promocyjnej, kopię dowodu zakupu i kopię karty gwarancyjnej z typem produktu i numerem fabrycznym. Zakup pralki z linii Navigator Plus albo Maxi Control premiowany jest suszarką do ubrań Vileda. Zakup pralki z linii Navigator X – deską do prasowania Vileda. Z kolei za kupno lodówki konsument otrzyma dzbanek na wodę marki Brita wraz z zestawem filtrów, a za nabycie zmywarki – zestaw noży Berghoff. Dodatkowo za dokonanie zakupu minimum dwóch modeli z oferty promocyjnej można otrzymać nóż szefa kuchni formy Berghoff.

Warto zapamiętać, że szczegóły dotyczące aktualnych promocji można zawsze znaleźć na stronie internetowej www.amica.com.pl w zakładce Promocje.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)