Świąteczna oferta książek w Media Markt!

Sklepy Media Markt przygotowały świąteczny katalog KSIĄŻKOWE PREZENTY z propozycją ponad 180 książek dla dzieci i dorosłych. Książki w dobrych cenach można kupić w 46 sklepach sieci Media Markt w całej Polsce.

Sieć Media Markt znana jest przede wszystkim z szerokiej oferty markowego sprzętu z dziedziny elektroniki użytkowej. Poza sprzętem AGD, czy RTV Media Markt oferuje także bardzo bogaty wybór książek. W stałej ofercie każdego z marketów sieci znajduje się kilka tysięcy tytułów książek, zarówno w klasycznej formie, jak i audio- i e-booków.

Jak co roku, w sezonie przedświątecznym, Media Markt przygotował dla swoich klientów katalog książek polecanych jako gwiazdkowe upominki. Wydawnictwo KSIĄŻKOWE PREZENTY powstało we współpracy z Firmą Księgarską Olesiejuk
i jest dostępne we wszystkich salonach sieci oraz na stronie internetowej www.mediamarkt.pl .

Katalog KSIĄŻKOWE PREZENTY zawiera ponad 180 propozycji upominków dla dzieci i dorosłych. Znajdziemy tu kategorie takie jak: powieść, sensacja i kryminał, fantastyka i fantasy, ludzie i wydarzenia, poradniki, kulinaria oraz albumy. Publikacja w przejrzysty i atrakcyjny sposób pokazuje najświeższe propozycje wydawnicze oraz klasyki gatunku, będące zawsze trafionym upominkiem dla bliskiej osoby.

Świątecznej ofercie książkowej Media Markt towarzyszy wyjątkowy konkurs. Każdy, kto zakupi w sklepie sieci książki o wartości minimum 50 złotych i zaproponuje hasło promujące sprzedaż książek w sklepach Media Markt, może wygrać pobyt w hotelu villa Toscana w Murzasichlu.

Klienci Media Markt chętnie sięgają po książkowa ofertę sieci w okresie przedświątecznym. Wśród bestsellerów Media Markt w grudniu 2011 roku znalazły się następujące pozycje:

1. „Steve Jobs” Waltera Isaacsona
2. „Marzenia i Tajemnice” Danuty Wałęsy
3. „Podróże Małe i Duże czyli jak zostaliśmy światowcami” Wojciecha Manna
i Krzysztofa Materny
4. „Alef” Paulo Coelho
5. „Bóg Kasa i Rock’n’Roll    ” Marcina Prokopa i Szymona Hołowni
6. „Klinika Śmierci” Harlana Cobena
7. „Gra o Tron” George’a R. R. Martina
8. „Cmentarz w Pradze” Umberto Eco
9. „Każdy szczyt ma swój Czubaszek” Marii Czubaszek i Artura Andrusa
10. „Dallas 63” Stephena Kinga.


Sieć Media Markt obecna jest w 15 krajach. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co gruntownie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej w Polsce, łącznie z Media Markt w Gdyni sieć posiada aktualnie 46 marketów w 38 miastach i zatrudnia 3300 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )