Media Markt już w Gdyni!

15 listopada br. rozpocznie działalność pierwszy w Gdyni sklep Media Markt. Będzie to najnowocześniejszy sklep marki w Polsce.

Sklep Media Markt, otwierany przy ul. Kcyńskiej 27c, będzie najnowocześniejszym, wzorcowym sklepem sieci. Od już istniejących w Polsce marketów będą odróżniały go nowoczesna aranżacja oraz nietypowe rozwiązania ekspozycyjne.

Mieszkańcy Gdyni oraz Trójmiasta będą mogli ruszyć na zakupy i obejrzeć najnowszy koncept wystroju sklepu już w ten czwartek, 15 listopada, od godziny 7.00. Na powierzchni całkowitej liczącej blisko 5 000 metrów kwadratowych kupujący znajdą wszystko, co niezbędne, aby wyposażyć dom, biuro, czy samochód w niezawodny sprzęt elektroniczny.

Jak każdy z marketów Media Markt, sklep w Gdyni zaoferuje najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie sprzętu elektronicznego – powiedział Ryszard Gembka, Dyrektor Marketu Media Markt w Gdyni. – W naszym sklepie klienci będą mogli kupić zarówno nowinki techniczne i produkty z najwyższej półki, jak również popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach oraz marki własne.

Sklep Media Markt w Gdyni zaproponuje również bogatą ofertę akcesoriów i usług dodatkowych, jak: wywoływanie zdjęć, sprawna obsługa serwisowa, dostawa zakupionego sprzętu i jego instalacja w domu, przedłużona i rozszerzona gwarancja, czy usługi kredytowe w celu sfinansowania wymarzonego sprzętu.

Zgodnie z przyjętą przez markę Media Markt tradycją, w związku z otwarciem nowego marketu, sieć wspiera lokalną społeczność. Gdyński sklep Media Markt obdarował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Gdyni sprzętem o wartości 10.000 zł.

Media Markt Gdynia w liczbach:

  • Powierzchnia sklepu: 5 000 m²,
  • Liczba zatrudnionych: 80 osób + pracownicy firm zewnętrznych,
  • Godziny otwarcia: poniedziałek – sobota: 9.00-21.00, niedziela: 10.00-20.00

Z okazji otwarcia najnowszego sklepu sieć Media Markt przygotowała wyjątkową ofertę produktową – wybrane produkty:

  • Telewizor plazmowy Samsung 42” za 1199,- zł,
  • Pralka Indesit głębokość 45 cm za 599,- zł,
  • Smartfon Samsung Galaxy S II za 1299,- zł,
  • Notebook Compaq 15,6” z Windows 7  za 1099,- zł,
  • Tablet 10” Samsung Galaxy TAB 2 za 999,- zł,
  • Konsola Sony Playstation 3 + kontroler Move za 999,- zł,
  • Konsola XBOX 360 + sensor  Kinect za 999,- zł.


Sieć Media Markt obecna jest w 15 krajach. Podbój polskiego rynku marka rozpoczęła w 1998 roku od marketu w Czeladzi i spektakularnych promocji, co gruntownie zmieniło polski rynek elektroniki użytkowej. Dziś Media Markt jest liderem w branży elektroniki użytkowej w Polsce, łącznie z Media Markt w Gdyni sieć posiada aktualnie 46 marketów w 38 miastach i zatrudnia 3300 pracowników.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )