MegaMarket uruchamia kolejny Punkt Odbioru – na mapie pojawia się Wrocław

Klienci sklepu internetowego  MegaMarket już niebawem będą mogli korzystać z kolejnego punktu odbioru osobistego. W czwartek, 28 czerwca, MegaMarket uruchamia swój punkt w stolicy Dolnego Śląska.

Jeszcze w tym tygodniu klienci zamawiający towar w cieszącym się coraz większą popularnością sklepie internetowym www.megamarket.com.pl, będą mogli odebrać go w nowym Punkcie Odbioru we Wrocławiu, przy ulicy Żmigrodzkiej 145. Wrocław, to po Warszawie i Katowicach, kolejne miasto w którym będzie można osobiście odebrać sprzęt zakupiony w sklepie internetowym www.megamarket.com.pl . Punkty Odbioru otwierane są sukcesywnie w miastach, w których sklep odnotowuje dużą liczbę realizowanych zamówień.

Do plusów korzystania z Punktów Odbioru zaliczyć należy przede wszystkim atrakcyjną cenę dostawy, fachowe doradztwo oraz możliwość podłączenia i sprawdzenia nabytego sprzętu na miejscu. Klient może również skorzystać z usługi dostarczenia sprzętu do domu oraz jego montażu. W związku z otwarciem Punktu Odbioru we Wrocławiu w dniach 28.06 – 08.07 dostawy do punktu realizowane będą zupełnie za darmo.

Otwierając Stałe Punkty Odbioru Osobistego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów. Punkty Odbioru z powodzeniem łączą bowiem zalety sklepu internetowego (atrakcyjne ceny towaru) z zaletami wynikającymi z bezpośredniego kontaktu z wykwalifikowanymi handlowcami oraz możliwością sprawdzenia na miejscu zakupionego przez klienta sprzętu. Możliwość odbioru osobistego to obok niskiej ceny towaru bardzo ważne kryterium podejmowania decyzji o zakupie w sklepie internetowym. Na mapie punktów odbioru www.megamarket.com.pl sukcesywnie pojawiać będą się zatem kolejne lokalizacje. – mówi Grzegorz Ożóg, Dyrektor ds. sprzedaży internetowej w Grupie Domex.
Sklep internetowy MegaMarket firmy Domex istnieje od 2006 roku. Powstał w wyniku dynamicznie rosnącej popularności zakupów dokonywanych przez Internet.  Firma Domex posiada własne nowoczesne Centrum Logistyczno-Magazynowe wysokiego składowania o powierzchni ponad 11 000 mkw., dzięki czemu aż 80 % zamówień może zostać zrealizowanych w dniu ich złożenia.  Odpowiednie magazynowanie i profesjonalne przygotowanie towarów do transportu  zapewnia  stuprocentowe bezpieczeństwo wysyłanego sprzętu.

Domex
więcej informacji z Domex / Media Expert