Oszczędne chłodzenie

Każdy wie, że nawet musztarda po obiedzie powinna być trzymana w odpowiednich warunkach. Jeszcze może się przydać. Spokojna głowa zatem to właściwa temperatura w lodówce. Warto zatem o tym zawczasu pomyśleć. Tak się dobrze składa, że akurat rusza promocja sprzętu chłodniczego marki Amica. Niedługo lato, za oknami coraz cieplej, na stadionach i przed telewizorami wręcz gorąco, ale bez obaw – nie chodzi o studzenie emocji, tylko oszczędne chłodzenie.

Promocja Amiki potrwa przez całe kalendarzowe lato, do końca września. Jej motywem przewodnim są plusy, które oznaczają niskie zużycie energii. W tegorocznej akcji chodzi bowiem nie o zwykłe chłodzenie, które jest hitem każdego upalnego lata, ale chłodzenie z głową, czyli tanie, ekonomiczne. Uwagę mają przyciągnąć urządzenia w klasie energetycznej A+ i A++ zapewniające oszczędność prądu od 20 do 40%. Rozsądni klienci mają teraz nad czym myśleć.

Ale żeby tego było mało, do każdej zakupionej w promocji chłodziarki Amiki dokładany jest gratis do wyboru: 15 litrów napojów Tymbark albo bon upominkowy Duka o wartości 50 zł. Aby zdobyć taki gratis, wystarczy po zakupie lodówki objętej promocją przesłać do organizatora kopię dowodu zakupu, kopię karty gwarancyjnej oraz kupon konkursowy z ulotki promocyjnej.

Ponadto szczęśliwi posiadacze lodówek nowej generacji oraz jednego z dwóch gratisów mogą zostać również szczęśliwymi posiadaczami kompletu pojemników Curver do przechowywania żywności w odpowiednich warunkach. Trzeba tylko dokonać rejestracji zakupionego produktu na stronie internetowej Amiki.

Promocją są objęte lodówki z dwóch linii sprzętu wolnostojącego – Standard (5 modeli w klasie energetycznej A++ i 11 modeli w klasie A+) i Premium (4 modele w klasie A+) oraz urządzenia Standard do zabudowy (2 modele w klasie A+). Poszczególne sprzęty przed zakupem można oglądać, nie ruszając się z domu, i to w wersji 3D (przestrzennej), na stronie Amiki w zakładce Promocje.

Z myślą o wygodzie klientów Amica systematycznie wprowadza do swoich urządzeń inteligentne rozwiązania, które sprawiają, że sprzęty są intuicyjne i łatwe w obsłudze. Każda okazja – również najnowsza promocja – jest dobra, by o tym przypominać. Oszczędne chłodzenie to plus, a nawet dwa plusy.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)