Błyskawiczne uszczelnianie – Szybki silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven

Prawidłowe wykonanie uszczelnień w kuchni czy łazience to sprawa bardzo istotna. Jednak długotrwałe oczekiwanie na wyschnięcie silikonu może być czasami uciążliwe, szczególnie, w przypadku często używanych pomieszczeń. Dlatego też firma Den Braven wprowadziła do swojej oferty Szybki silikon Sanitarny-Fast, który błyskawicznie rozwiąże problem cieknącej wody. Woda przeciekająca przez nieprawidłowo uszczelnione punkty styku ściany z wanną, brodzikiem czy umywalką mogą być prawdziwym problemem. Nie tylko wymagają od nas ciągłego wycierania podłogi, ale mogą również prowadzić do zawilgocenia ścian i powstania nieestetycznych zacieków. Niestety, bardzo często zdarza się nam ignorować pierwsze objawy przeciekania, ponieważ w przypadku tak często używanych pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka, długi czas schnięcia tradycyjnych uszczelniaczy silikonowych wyłączyłby je z użycia na zbyt długo. Na szczęście, firma Den Braven przygotowała Szybki silikon Sanitarny-Fast, który pomoże nam szybko i skutecznie rozwiązać ten „cieknący problem”.

Szybko, szybciej, Den Braven
Silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven jest jednoskładnikowym, trwale elastycznym kitem uszczelniającym, stworzonym na bazie polisiloksanów z octanowym systemem utwardzania. Powstał on z myślą o pomieszczeniach sanitarnych takich jak kuchnie i łazienki, gdzie zabezpiecza przed zaciekaniem wody, osadzaniem się brudu i rozwojem bakterii. Jego unikalna formuła sprawia, że charakteryzuje się on wyjątkowo krótkim czasem schnięcia nawet w pomieszczeniach mokrych – jest on odporny na działanie wody już godzinę po aplikacji! Dzięki temu uszczelniając wannę, kabinę prysznicową, umywalkę czy zlew możemy z nich bezproblemowo korzystać, bez konieczności czekania kilku godzin potrzebnych na utwardzenie się tradycyjnego silikonu. Silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven jest również odporny na pleśń, grzyby, mydło i detergenty, co daje nam gwarancję, że wykonane przy jego pomocy uszczelnienie zachowa swoje właściwości przez długi czas. Co więcej, silikon ten z czasem nie ulega odbarwieniu, dzięki czemu nie będzie tu występować problem nieestetycznego żółknięcia.

Dzięki bardzo dobrej przyczepności do różnego rodzaju podłoży (w tym również gładkich i szkliwionych), silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven doskonale nadaje się zarówno do łazienki, gdzie skutecznie uszczelni łączenia ceramiki sanitarnej z glazurą, terakotą, stalą, metalem, lakierowanym drewnem i wybranymi tworzywami sztucznymi, jak i do kuchni. W tym drugim przypadku bez problemu poradzi sobie z zabezpieczeniem łączeń blatów kuchennych oraz szczelin wokoło zlewozmywaków. Dodatkowo, silikon Sanitarny-Fast firmy Den Braven odporny jest na działanie czynników atmosferycznych, promieniowania UV oraz wahań temperatury w zakresie od -30 do aż 150 stopni Celsjusza. Sprawia to, że z powodzeniem można stosować go zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

Prawidłowe wykonanie uszczelnienia w miejscu narażonym na wzmożone działanie wilgoci może być sporym wyzwaniem. Tym bardziej, jeśli nie chcemy wyłączać pomieszczenia z użytku na całe godziny. Dzięki szybkiemu silikonowi Sanitarny-Fast firmy Den Braven, skutecznie zabezpieczymy naszą kuchnię czy łazienkę przed działaniem wilgoci, przy czym krótki czas schnięcia sprawi, że przeprowadzone przez nas prace nie będą uciążliwe dla reszty domowników.

www.denbraven.pl


Firma Den Braven East Sp. z o.o. z siedzibą w Wysogotowie koło Poznania została założona w 1991 roku jako wschodnioeuropejski oddział Grupy Den Braven. Holding Den Braven Sealants jest liderem technologii uszczelnień w Europie, a marka Zwaluw (Jaskółka z j. holenderskiego) jest rozpoznawalna na całym świecie. Terenem działania Den Braven East jest nie tylko Polska, ale i inne kraje Europy Wschodniej i Azji (Rosja, Litwa, Łotwa, Estonia, Ukraina, Białoruś, Azerbejdżan i Kazachstan). Od 2000 r. dysponuje również oddziałem w Moskwie. Den Braven East oferuje szeroki wybór produktów chemii budowlanej obejmujący: silikony, piany poliuretanowe, masy uszczelniające, takie jak akryle, kauczuki i butyleny, kleje montażowe, kleje do drewna i paneli, MS – polimery, kity, fugi, szpachlówki, grunty, impregnaty do drewna, plastyfikatory, środki czyszczące, taśmy dekarskie, samorozprężne taśmy uszczelniające, szpachelki, lakiery w sprayu, hydroizolacje, akcesoria do pian poliuretanowych, pistolety ręczne oraz pneumatyczne i akumulatorowe do silikonów, narzędzia. Dzięki uznanej jakości produkty Den Braven znajdują powszechne zastosowanie w budownictwie, przemyśle, motoryzacji, szklarstwie i gospodarstwie domowym. Den Braven dysponuje magazynami o powierzchni ponad 5000 miejsc paletowych. Produkty firmy dostarczane są w ciągu 48 godzin od złożenia zamówienia.

Den Braven East
więcej informacji – PRESS BOX