„Domowa odnowa” z Magdą Gessler dla klientki Media Expert w Tarnobrzegu

Znamy już zwyciężczynię konkursu Zelmer „Domowa odnowa”! Nagrodę główną, czyli metamorfozę kuchni pod okiem samej Magdy Gessler, zdobyła klientka elektromarketu Media Expert w Tarnobrzegu.

W ramach promocji konsumenckiej marki Zelmer, której twarzą była Pani Magda Gessler, zdobyć można było tysiące artykułów gospodarstwa domowego. Najbardziej kusząca okazała się jednak nagroda główna, czyli metamorfoza kuchni inspirowana pomysłami znanej restauratorki. Nagrodę tę zdobyła Pani Sylwia – klientka tarnobrzeskiego Media Expert. Pani Sylwia najpierw kupiła maszynkę do mielenia firmy Zelmer w sieci elektromarketów Media Expert, następnie zarejestrowała się na stronie akcji i przesłała swój popisowy przepis kulinarny. To właśnie wysłany przepis przesądził o otrzymaniu nagrody głównej.  W ramach nagrody szczęśliwa klientka Media Expert będzie miała okazję poznać osobiście jurorkę konkursu – Magdę Gessler. Restauratorka zainspiruje przemianę jej kuchni, natomiast koszty metamorfozy pokryje firma Zelmer.

Media Expert gratuluje wygranej!


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa 270 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert