Woda Białowieski Zdrój wspiera Białowieski Park Narodowy

W maju została podpisana umowa sponsoringowa pomiędzy producentem wody Białowieski Zdrój, firmą Hoop Polska, a Białowieskim Parkiem Narodowym.

Marka Białowieski Zdrój zdecydowała się wesprzeć Białowieski Park Narodowy i odnowić wszystkie tablice kierunkowe na terenie Parku Pałacowego w Białowieży. Kolejne projekty, które wesprze marka wody będą dotyczyć ochrony przyrody.
Białowieski Park Narodowy jest wyjątkowym miejscem na mapie środkowo- wschodniej Europy. To dziewicza, pradawna puszcza, w której wciąż można obserwować naturalne procesy przyrodnicze i napotkać rzadkie gatunki flory i fauny. To także matecznik największego wolnościowego stada żubrów na świecie. Park jest rajem dla miłośników przyrody i wszystkich, którzy zdecydują się odwiedzić to miejsce. Jego klasę potwierdza fakt, że jako jedyny obiekt przyrodniczy w Polsce, został wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

„Aby ta unikalna przyroda mogła trwać w niezmienionym stanie jeszcze przez pokolenia, należy właściwie ją chronić. Dlatego właśnie tworzy się taką infrastrukturę turystyczną, która pozwala na poznanie Białowieskiego Parku Narodowego w sposób zarówno interesujący dla turysty, jak i bezpieczny dla przyrody. Białowieski Zdrój włącza się w te działania” – mówi Edyta Bach z firmy Hoop Polska – „Wsparcie Białowieskiego Parku Narodowego wpisuje się w strategię komunikacji marki, która pochodzi z okolic Białowieży, najczystszego regionu Polski”.


***
Hoop Polska Sp. z o.o., wchodząca w skład grupy Kofola S.A. jest jednym z najważniejszych producentów napojów w Europie Środkowej. Firma w swoich 3 zakładach produkcyjnych w Bielsku-Podlaskim, Grodzisku Wielkopolskim i Kutnie zatrudnia ponad 600 pracowników.   

Portfolio produktów obejmuje m.in. napój Hoop Cola, soczyste napoje owocowe Jupi i Jupik,  napój gazowany i niegazowany Fruti, syropy Paola i Jarmark Polski oraz krystalicznie czyste  wody: mineralną Arctic i wodę smakową dla dzieci Jupik Aqua. Firma jest również znanym producentem napojów pod marką własną tzw. private labels.

Prezesem Zarządu Hoop Polska Sp. z o.o jest Martin Mateáš. W skład zarządu wchodzi również Simona Nováková – Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki oraz Członkowie Zarządu: Marek Kmiecik – Dyrektor Marketingu, Paweł Wolnicki – Dyrektor Komercyjny i Rene Novotny – Dyrektor Operacyjny.

HOOP Polska
Więcej informacji Hoop Polska (PRESS BOX)