Karta Yamaha MasterCard Pay Pass – motoryzacyjna nowość w portfelu Sygma Bank

Od 22 maja 2012 roku karta Yamaha MasterCard wydawana przez Sygma Bank jest już dostępna w sieci salonów Yamaha. Poza standardową funkcjonalnością karty kredytowej karta Yamaha MasterCard oferuje darmowy kredyt na zakup usług, akcesoriów oraz części, a także program lojalnościowy. Warto odnotować również atrakcyjny wygląd karty wyróżniający się wśród innych co-brandowych kart oferowanych przez banki.

Karta kredytowa Yamaha MasterCard poza klasyczną funkcjonalnością karty kredytowej (kredyt do 25 000 zł, grace period /okres łaski, czyli bezodsetkowej spłaty/ 54 dni, oprocentowanie 23,99% w skali roku, zakupy w punktach akceptujących MasterCard) daje możliwość zakupu usług, części i akcesoriów dostępnych w sieci salonów Yamaha w opcji darmowych rat. Ponadto 3% wszystkich transakcji w oraz poza siecią salonów Yamaha spłacanych w ratach odsetkowych wraca do posiadacza karty Yamaha MasterCard pod postacią karty prepaid do wykorzystania w sieci Yamaha.

Karta Yamaha MasterCard jest dostępna w sieci salonów Yamaha przy pierwszym zakupie. Można o nią wnioskować również na stronie http://www.sygmabank.pl/karty/55,produkt,karta-yamaha-mastercard . Klientom Yamaha Sygma Bank oferuje także karty podarunkowe, które mogą być wykorzystane jako prezent dla bliskich.

Wielbiciele jednośladów zapewne docenią wygląd karty z wizerunkiem najpotężniejszego motocykla spod znaku trzech kamertonów – Yamahy VMAX.

Więcej informacji na stronie www.sygmabank.pl oraz www.yamaha-motor.pl .


Historia Sygma Bank zaczyna się w 1999 r., kiedy działalność w Polsce rozpoczęła firma Finplus SA, specjalizująca się w kredytach konsumenckich oraz finansowaniu zakupów przy pomocy kart kredytowych. W 2004 r. Finplus SA podjęła decyzję o rozpoczęciu działalności w Polsce jako oddział francuskiego Sygma Banque Societe Anonyme. Tak powstał Sygma Bank. Cała gama produktów firmy Finplus została przeniesiona do nowego podmiotu. Sygma Bank należy w całości do Grupy LaSer i świadczy w jej ramach usługi finansowe. Z kolei Grupa LaSer należy w 50% do Galeries Lafayette, co determinuje handlowe doświadczenia firmy, zaś w pozostałych 50% do BNP Paribas Personal Finance.  Sygma Bank specjalizuje się w aktywnym wspieraniu sieci detalicznych poprzez usługi finansowe i pozafinansowe, w szczególności karty kredytowe typu „private label”, kredyty ratalne oraz pożyczki gotówkowe. Sygma Bank wspiera sieci handlowe wykorzystując swoje bogate doświadczenie z innych rynków europejskich. Będąc finansową jednostką Grupy LaSer – europejskiego lidera kart i obsługi transakcji handlowych w sieciach detalicznych – Sygma tworzy dla swoich partnerów biznesowych specjalne programy dla posiadaczy kart i organizuje akcje promocyjne, a także zorientowaną na konsumenta strategię komunikacji marketingowej. Sygma Bank jest liderem polskiego rynku kart kredytowych, posiadając w swoim portfelu posiada ponad 1,1 miliona aktywnych kart (stan na koniec 2011). W styczniu 2010 r. doszło do prawnej fuzji Sygma Banque Societe Anonyme Oddział w Polsce z Cetelem Bank SA. Sygma Bank współpracuje z LaSer Polska, w ramach którego powstają nowe produkty i usługi dla sieci handlowych, jak mini-programy lojalnościowe jak (Gift Pack) czy karty podarunkowe (Chicco). Informacje prawne: http://www.sygmabank.pl/o-banku/o-banku.html

Adres strony: www.sygmabank.pl

Sygma Bank > więcej informacji ( PRESS BOX)