Media Expert wreszcie w Lublinie!

Już w czwartek 17 maja, o godzinie 7:00 rano, wielkie otwarcie pierwszego w Lublinie elektromarketu Media Expert w centrum handlowym Tatary przy ul.Mełgiewskiej 2B. Na prawie 1500 m 2 powierzchni przygotowana została specjalna oferta RTV, AGD, multimediów, laptopów, foto oraz najnowszych technologii – smartfonów i tabletów  w bezkonkurencyjnych cenach. Elektromarket wzbogacony będzie dodatkowo o salon rowerowo – skuterowy wraz ze sprzętem ogrodniczym, który zajmie 200 m2 dodatkowej powierzchni.

W sklepie znajdziemy ponad 7000 różnych modeli produktów na półkach. Zapraszamy na otwarcie, gdyż jak zawsze przygotowano najniższe z możliwych cen oraz niespodzianki w postaci licznych atrakcji otwarciowych – mówi Julita Milczyńska, rzecznik prasowy Terg Media Expert – np. karty prezentowe dla pierwszych klientów z doładowaną gotówką, konkursy z nagrodami. Kolejne otwarcia planowane w regionie lubelskim to Włodawa, Radzyń Podlaski, Łuków.

Łącznie do końca roku Media Expert  planuje otwarcie 35 nowych lokalizacji.


Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów, obecna na rynku od 10 lat. Jest jedną z największych i najlepiej rozpoznawalnych marek branży Multimedia, RTV, AGD w Polsce. Media Expert jest liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach. Media Expert stawia głównie na ekspansję w miastach do 100 tys. mieszkańców. Obecnie w ramach sieci działa ponad 270 elektromarketów.

Media Expert
więcej informacji z Media Expert