ASTOR się wspina… III Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego

Już w najbliższą niedzielę, 13 maja, rozegrają się amatorskie zawody wspinaczkowe, poświęcone pamięci znanego wspinacza i grotołaza – Andrzeja Skwirczyńskiego. Zawody odbędą się w jednym z najpopularniejszych podkrakowskich rejonów wspinaczkowych – Dolinie Będkowskiej. ASTOR już po raz drugi został Głównym Sponsorem tego wydarzenia, organizowanego przez Klub Wysokogórski Kraków.

ASTOR, znany dostawca rozwiązań dla przemysłu, chętnie angażuje się w ciekawe przedsięwzięcia, dając się poznać szerszej grupie odbiorców. Wzrasta między innymi sportowa aktywność firmy – od dwóch lat ASTOR organizuje zimowe zawody narciarskie ASTOR Winter Cup, a sezon letni poświęca wspinaczce skałkowej.

„Nie zastanawialiśmy się długo nad ponownym sponsorowaniem Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego. Ubiegłoroczny sukces zawodów – zarówno organizacyjny, jak i pod względem frekwencji – tylko nas upewnił, że warto. Aktywnie włączyliśmy się także w promocję imprezy, zapraszając pasjonatów wspinania z grona naszych Partnerów i Klientów.”– komentuje Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ds. Marketingu i PR w firmie ASTOR.

Memoriał to zawody wspinaczkowe adresowane do wszystkich chętnych, którzy w tym roku kończą 16 lat. Szanse na zwycięstwo ma każdy. Nie braknie też miejsca dla kibiców.

Paweł Ćwikała, kierownik zawodów z Klubu Wysokogórskiego Kraków zachęca niezdecydowanych do udziału: „Rywalizacja zawodników polega na pokonaniu jak największej liczby dróg wspinaczkowych, spośród określonych przez organizatorów. Lista dróg i mini przewodnik zostaną udostępnione wszystkim uczestnikom. W zawodach klasyfikowane są wyłącznie zespoły dwuosobowe.”

Memoriał Andrzeja Skwirczyńskiego jest adresowany do amatorów. Z tego powodu większość dróg, które będą pokonywać uczestnicy, jest dostosowana do umiejętności początkujących wspinaczy. Zawody zostaną przeprowadzone zgodnie
z zasadami etyki wspinaczkowej.

„Po raz drugi spotykamy się pod Sokolicą w Dolinie Będkowskiej. Po staremu? Mamy nadzieję, że entuzjazm i Genius loci Będkowskiej ponownie nie zawiodą. Jednak, wbrew pozorom, nowości nie zabraknie: przybyło wiele nowych tras i kilka ciekawych pomysłów, które uwzględniliśmy przy tworzeniu regulaminu” – zapewnia organizator.

Nie ma więc na co czekać: liny w dłoń i trzymajmy kciuki za słoneczną pogodę!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji na temat III Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego:
http://kw.krakow.pl/memorial/2012/
Link do relacji z II Memoriału Andrzeja Skwirczyńskiego: http://www.youtube.com/watch?v=WqqiFaOfntA


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”. Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)