Moc technologii na AGH!

ASTOR, dystrybutor rozwiązań dla przemysłu, zaprasza na cykl seminariów adresowanych do wszystkich studentów, zainteresowanych poszerzaniem swojej wiedzy technicznej. Każdy miłośnik nowoczesnych technologii znajdzie coś dla siebie wśród 4 zaplanowanych na ten rok spotkań.

Partnerami inicjatywy jest Katedra Automatyki Wydziału Elektrotechniki, Automatyki, Informatyki i Elektroniki Akademii Górniczo-Hutniczej i Koło Naukowe INTEGRA. Pierwsze seminarium już 9 maja o godzinie 17:30, w sali wykładowej 201 budynku D6 Wydziału EAIiE przy AGH.

Inicjatywa spotkań dla studentów, przybliżających współczesne trendy w automatyce przemysłowej nie jest nowa dla firmy ASTOR.

„Od wielu lat, w ramach współpracy ASTORa z placówkami dydaktycznymi, nasi eksperci prowadzą wykłady na zaprzyjaźnionych uczelniach w całej Polsce. Pierwszy raz jednak, dzięki zaangażowaniu Koła Naukowego INTEGRA, działającego przy AGH w Krakowie, udało się zaplanować cały cykl warsztatów.” – komentuje Wojciech Kmiecik, Członek Zarządu Operacyjnego ASTOR. ”Przekrojowa tematyka spotkań stanowi niewątpliwy atut warsztatów. Podczas każdego seminarium, studenci będą mieli okazję nie tylko zaznajomić się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami stosowanymi na co dzień w przemyśle, ale też poznać tajniki efektywnego planowania produkcji, co niewątpliwie przyda im się w przyszłości zawodowej.”

Plan warsztatów Moc technologii na AGH:

  • 9 maja – Optymalizacja Just-In-Time
  • 23 maja – Technologie informatyczne w przemyśle
  • 30 maja – Przyjazna robotyka
  • 13 czerwca – Inteligentne systemy sterowania

Miejsce: budynek D6, sala wykładowa 201
START: 17:30. Wstęp wolny.


ASTOR Sp. z o.o., od wielu lat aktywnie wspiera polską edukację, starając się, aby studenci podczas studiów mieli dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu systemów automatyki przemysłowej. Firma wspomaga powstawanie na uczelniach laboratoriów studenckich, szkoli kadrę dydaktyczną, organizuje program praktyk studenckich, wspiera inicjatywy studenckie oraz sponsoruje konferencje naukowo-techniczne, a od roku 1998 ogłasza konkursy prac dyplomowych. Pracownicy firmy ASTOR to absolwenci najlepszych polskich uczelni technicznych.

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)