Wyróżnienie dla Ceramiki Paradyż w konkursie „Łazienka – Wybór Roku”

Kolekcja Amiche/Amici Ceramiki Paradyż zdobyła wyróżnienie „Łazienka – Wybór Roku”, w jedenastej edycji konkursu, którego celem jest wskazanie najciekawszych i najlepszych produktów wyposażenia łazienek dostępnych na polskim rynku. Do tegorocznej edycji zgłoszonych zostało 138 produktów w 15 kategoriach. Organizatorem konkursu jest miesięcznik „Łazienka”, specjalistyczne pismo branży wyposażenia łazienkowego i techniki sanitarnej.

Wyróżniona w konkursie kolekcja płytek ceramicznych Amiche/Amici, łączy w sobie błyszczący kamień i satynowe drewno w nowoczesnym, designerskim zestawieniu. Dopełnieniem płytek bazowych w formacie 30×60 cm są różnorodne, finezyjne inserta, listwy dekoracyjne oraz mozaiki. Kolekcja ta idelanie pasuje do wnętrz pełnych wysublimowanego smaku i ciepła. Warto zwrócić uwagę na misternie wykonane, w każdym szczególe, detale z wybłyszczeniami i graniliową strukturą – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

W skład 18-osobowego jury weszli m.in. projektanci, architekci oraz przedstawiciele redakcji magazynu „Łazienka”. Przy ocenie i typowaniu poszczególnych produktów uwzględniano następujące kryteria: walory wzornicze i użytkowe produktu, nowatorstwo rozwiązań, jakość wykonania, relację ceny do jakości, zgodność z obowiązującymi normami i zasadami konsumenckimi. Gala wręczenia nagród „Łazienka – Wybór Roku 2012” odbyła się 2 kwietnia 2012 roku w Businessman Institute w Warszawie.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX )