Wielkanoc pełna wedlowskich pisanek

Wielkanoc to wyjątkowy czas w roku, kiedy w gronie najbliższych zasiadamy do świątecznego stołu. Pośród rodziny i przyjaciół, cieszymy się wspólnymi chwilami i budzącą się do życia wiosną. Na wielkanocnym stole nie może zabraknąć wedlowskich pisanek i słodyczy, które już od ponad 160 lat, towarzyszą Polakom w wyjątkowych chwilach.

Święta Wielkanocne niosą ze sobą mnóstwo tradycji, które zachęcają nas do wspólnego spędzania czasu. Dekorowanie pisanek, dzielenie się jajkiem, śmigus-dyngus – to obyczaje, które niosą ze sobą wiele radości i uprzyjemniają wspólnie spędzony czas.  Aby momenty przy świątecznym stole były jeszcze weselsze, a smak świąt jeszcze pełniejszy nie zapomnijmy o wedlowskich słodyczach, których nie może zabraknąć na rodzinnym, wielkanocnym stole.

Przyjemność zmaksypisankowana

Wspólne dekorowanie jajek to jedna z najstarszych tradycji wielkanocnych, a przez lata pisanki stały się najważniejszym symbolem Wielkanocy. Dla wszystkich wielbicieli tej tradycji Wedel przygotował swoją wersję świątecznych pisanek – kolorowe i słodkie czekoladowe jajeczka, które będą piękna ozdobą stołów i pysznym dodatkiem do koszyków. Do wyboru pisanki z nadzieniem truskawkowym, waniliowym oraz duża, elegancka pisanka – idealna na świąteczny upominek.   

Pisanka Czekoladowa mleczna
Cena/waga: około 14 zł/210g    
Pisanki Czekoladowe z nadzieniem Truskawkowym 10 szt.
Cena/waga: około 8  zł/120g    
Pisanki Czekoladowe z nadzieniem Waniliowym 10 szt.
Cena/waga: około 8 zł/120g

Wiosna 2012 to wyjątkowy czas dla wszystkich kibiców. To oczekiwanie na UEFA EURO 2012TM. Aby osłodzić fanom piłki nożnej czas wyczekiwania na to wielkie, sportowe święto, Wedel przygotował pisanki w niezwykłej, futbolowej odsłonie! Do wyboru: duża pisanka z mlecznej czekolady – idealna na prezent dla prawdziwego kibica, małe pisanki czekoladowe do koszyczka i do ozdoby świątecznego stołu oraz pisanki z nadzieniem toffi.


Oficjalna pisanka UEFA EURO2012TM Pisanka Czekoladowa mleczna
Cena/waga: około 14 zł/210g    
Pisanki Czekoladowe 25 g
Cena/waga: około 1,5 zł/25 g    
Oficjalne pisanki UEFA EURO2012TM
Czekoladowe  z nadzieniem Toffi
Cena/waga: około 8 zł/120g

Słodycze, którymi chcemy się dzielić

Wielkanoc to czas spotkań w większym gronie. Wizyty rodziny czy odwiedziny przyjaciół  to chwile, które chętnie dzielimy z innymi. W towarzystwie bliskich osób, czas upływa najlepiej, zadbajmy więc o to, aby na naszych stołach pojawiły się słodycze, którymi będziemy mogli się podzielić.

Gdy myślimy o przyjemności, którą chcemy się dzielić, od razu na myśl przychodzą nam kultowe pianki w czekoladzie Wedla. Ptasie Mleczko® jest wręcz stworzone do tego, by delektować się nim razem z innymi. Pudełko doskonałych pianek to świetny pomysł na świąteczny prezent oraz niezbędnik na wielkanocnym stole wszystkich smakoszy. W specjalnej wielkanocnej odsłonie Wedel proponuje: Ptasie Mleczko® waniliowe i Ptasie Mleczko® śmietankowe.

Ptasie Mleczko® waniliowe
Ptasie Mleczko® śmietankowe
Cena/waga: około13zł/420g

Wedlowskie Baryłki to pyszne, uwielbiane praliny, które są dostępne w dwóch odsłonach. Baryłki Cocktail rozkręcą każde przyjęcie, te czekoladki o smaku modnych drinków to idealna propozycja na świąteczne party. Rozgrzewające Baryłki w klasycznej odsłonie to świetny pomysł na wyjątkowy, wielkanocny upominek lub poczęstunek.

Baryłki Cocktail                                                                                                                        
Baryłki                                       
Cena/waga: około14zł/200g

Ile osób, tyle charakterów i preferencji – jak więc wszystkim dogodzić? Poczęstować ich Mieszanką Wedlowską – kompozycja różnorodnych cukierków, w wielu smakach, zadowoli najliczniejszą i najbardziej różnorodną grupę smakoszy. Mieszanka Wedlowska od wielu lat cieszy się sympatią dzieci i dorosłych, nie może jej więc zabraknąć wśród wielkanocnych przysmaków.

Mieszanka Wedlowska Classic
Cena/waga: około 14zł/ 490g; 7zł/ 220g

Wedlowskie czekolady – na co dzień i od święta

Wedlowskie czekolady to rozkosz dla podniebienia, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. W edycji świątecznej czekolad te najbardziej cenione przez smakoszy zyskała kwieciste, wiosenne opakowanie, nie zmieniając swojego niepowtarzalnego smaku. W Święta Wielkanocne ich smaki kuszą jeszcze bardziej…

Czekolada gorzka
Czekolada mleczna toffi
Czekolada mleczna
Czekolada mleczna truskawkowa
Cena/waga: około3,20/100g


Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)