Nowy iPad już w sprzedaży w sklepach Media Markt i SATURN

Dziś ruszyła sprzedaż nowego modelu kultowego i oczekiwanego przez miłośników nowoczesnych technologii iPada firmy Apple.

Zaledwie tydzień od premiery w Stanach Zjednoczonych nowy iPad ma Polską premierę, a sieci Media Markt i SATURN są jego autoryzowanymi sprzedawcami.

Fani mobilnych technologii z niecierpliwością czekali dziś na moment otwarcia sklepów Media Markt i Saturn, aby móc jak najszybciej zaopatrzyć się w nowego iPada.

Jest z czego wybierać. Nowy iPad jest dostępny w wersjach Wi-Fi lub WiFi + 4G o pojemności 16, 32 lub 64 GB. Charakteryzuje się rewolucyjnym wyświetlaczem Retina o rozdzielczości 3.1 miliona pikseli, kamerą iSight i superszybkim interfejsem sieci bezprzewodowej.  Do tego dwurdzeniowy układ A5X z czterordzeniowym procesorem graficznym i wydajnością baterii nawet do 10 godzin plus nagrywanie wideo w formacie HD 1080 pikseli. Oczywiście konstruktorzy nie zapomnieli o ultranowoczesnym designie – smukłej, lekkiej konstrukcji w perłowym kolorze czerni i bieli.

Marka iPad cieszy się niesłabnącym uznaniem. Nowy iPad to kolejny dowód na to, jakie są oczekiwania klientów i jak szybko następują zmiany technologiczne. Poprzedni model iPad 2 był wprowadzany w Polsce w grudniu ubiegłego roku. Dziś debiutuje nowy model, który można kupić już od 2099,- zł (iPad z WiFi 16 GB).

Sklepy Media Markt i SATURN zawsze oferują najwcześniej na rynku nowinki technologiczne i światowe premiery. Więcej informacji o aktualnej ofercie sklepów na stronach internetowych: www.mediamarkt.pl i www.saturnpolska.pl .

MEDIA-SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )