Amica pierze i chłodzi

Jeszcze nie wiadomo, jaką wiosnę zapowiadają synoptycy i górale, ale fachowcy od promocji twierdzą, że będzie gorąco. Amica rozgrzewa nawet wtedy, gdy idzie nie tylko o kuchnie, ale nawet lodówki. Po promocjach kuchni wolnostojących oraz sprzętu do zabudowy właśnie ruszyła trzecia akcja – tym razem obejmująca pralki i chłodziarki. Potrwa od 15 marca do 15 maja, czyli równe 2 miesiące.

Kto akurat marzy o domu wyposażonym w nowoczesny sprzęt AGD, za sprawą trwających właśnie promocji Amiki może skompletować wszystkie potrzebne urządzenia i w dodatku nieźle na tym zyskać. Może nawet tradycyjne święta spędzić w całkiem nowym otoczeniu, które będzie oczywiście czymś znacznie więcej niż zmienioną tylko dekoracją.

Pralki i lodówki objęte akcją Amica pierze i chłodzi wyszczególnione są w ulotce promocyjnej. Można je znaleźć również na stronie internetowej www.amica.pl w zakładce Promocje. To jedenaście chłodziarek – cztery modele z linii Premium, a także siedem modeli z linii Standard (w tym jeden model do zabudowy) – oraz osiem pralek – cztery z linii Maxi Control oraz cztery z linii Navigator Plus. Naprawdę spory wybór – każdy może tu znaleźć coś dla siebie.

Klient, który kupi lodówkę lub pralkę objętą promocją w terminie od 15 marca do 15 maja otrzyma atrakcyjny bonus. Przy zakupie pralki – zestaw środków do prania Persil, który wystarczy na 100 prań (żel Persil Expert na 5o prań i proszek Persil Sensitive Aloe Vera na 50 prań). Przy zakupie lodówki – zestaw 3 hermetycznych pojemników Curver. Zamiast tych nagród można sobie wybrać łatwą w montażu matę magnetyczną Amica Style na kupioną pralkę albo lodówkę. To znakomity sposób na spersonalizowanie sprzętu AGD, bo do wyboru jest aż 12 wzorów, które można dopasować do swoich upodobań, czyli własnego wnętrza, i wnętrza swojego domu. Ta sama Amica może mieć zatem rozmaite oblicza. Jakie? Wszystkie możliwości można zobaczyć w ulotce promocyjnej lub na stronie internetowej Amiki. W Internecie zresztą dostępny jest również regulamin promocji, kupon i ulotka w formacie pdf. Tak więc bez wychodzenia z domu można dobrze przyjrzeć się sprzętowi (niektóre modele zaprezentowane zostały w wersji przestrzennej – 3D) i wszystkim nagrodom, a także zapoznać się z warunkami promocji.

Szczęśliwym posiadaczem jednego z bonusów można się stać po przesłaniu kopii dowodu zakupu, kopii karty gwarancyjnej i wypełnionego kuponu z ulotki promocyjnej. Dodatkową atrakcją może okazać się wysokiej jakości fartuch Amica, po który można sięgnąć, rejestrując zakupiony produkt na stronie www.amica.pl/mojaamica.

Trzy wiosenne promocje to bezkonkurencyjna oferta. Propozycja nie do odrzucenia! Umiesz liczyć i nie chcesz się przeliczyć? Licz na Amikę.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)