Relaks w deszczu. Nowe rozwiązania do systemów deszczowni Deante – głowice Kendo i Primo

Chwila relaksu pod prysznicem to często najbardziej wyczekiwany moment po ciężkim dniu. Z zamkniętymi oczami łatwo nam uwierzyć, że odświeżający i odprężający strumień wody na naszym karku to tak naprawdę szumiący wodospad. Jednak kiedy otwieramy oczy i wracamy do rzeczywistości, trafiamy do naszej łazienki – prywatnej oazy spokoju – i odkrywamy, że za efekt wodospadu odpowiadają nowoczesne głowice natryskowe firmy Deante: Kendo i Primo. 

Coraz bardziej przyzwyczajeni do luksusu poszukujemy rozwiązań, które uczynią nasze życie przyjemniejszym – stąd popularność deszczowni. Sekret tego typu natrysków kryje się w możliwości indywidualnego dostosowania natężenia i objętości strumienia wody płynącej z głowicy.

Głowice natryskowe stanowią serce systemów deszczowni. To one pozwalają nam wybrać rodzaj wodnego masażu, jakim będziemy się raczyć. Są zarazem najbardziej widocznym elementem deszczowni, zatem ważne jest, by były dobrze zaprojektowane i wykonane. Z myślą o połączeniu funkcjonalności z minimalistycznym designem, marka Deante zaprojektowała dwie nowe głowice. Okrągła i pokryta modnym wykończeniem inox głowica Kendo o 180 punktach natryskowych stanowi elegancki element wyposażenia wysmakowanego wnętrza. Z kolei prostokątny, dwufunkcyjny model Primo o wymiarach 215 x 300 mm wyposażony jest w system silikonowych gumek Anti-Calc, który skutecznie przeciwdziała osadzaniu się kamienia i zapewnia dłuższą trwałość głowicy.

Projektując oba modele, firma Deante pragnęła zapewnić klientom ekonomiczne rozwiązanie wysokiej jakości do systemów deszczowni natynkowych oraz podtynkowych.


Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)