Nowa promocja kuchni Amica

1 marca ruszyła nowa promocja sprzętu kuchennego marki Amica: Przyjemność gotowania – oszczędność działania. Potrwa dwa miesiące, do końca kwietnia, a jej ideą przewodnią jest informacja: kto kupuje, ten zyskuje.

Nową promocją objęte są kuchnie wolnostojące marki Amica z 6 linii: Classic, Impression, Integra, Practica, Maxima i Platinum – w sumie aż 36 modeli, każdy wyposażony w OptiGas, innowacyjny system zmniejszający zużycie gazu nawet do 12%, który dostosowuje wielkość płomienia palnika do wielkości garnka. Film na ten temat można przy okazji promocji obejrzeć na portalu YouTube pod adresem youtube.com/AmicaAGD . Same kuchnie – również w wersji przestrzennej 3D – są dostępne na stronie Amiki.

Zasady promocji jak zwykle są niezwykle proste. Aby wziąć w niej udział, wystarczy kupić dowolną kuchnię marki Amica z systemem OpiGas, objętą promocją, przesłać do organizatora kopię dowodu zakupu, kopię karty gwarancyjnej oraz kupon z ulotki, jaką można otrzymać w punkcie sprzedaży lub ściągnąć z Internetu ze strony www.amica.pl . Do wygrania jest aż 1 000 najwyższej jakości patelni Tefal Liberty, które z pewnością przydadzą się w każdym gospodarstwie.

Ponadto osoba, która dokona rejestracji zakupionej kuchni na stronie www.amica.pl/mojaamica , ma szansę otrzymać jedną ze 122 kart BP SuperCard ze zgromadzonymi na niej środkami przeznaczonymi na zakup gazu do butli BP Gas light. Kto korzysta w domu z butli gazowej, powinien się nią zainteresować, bo na polskim rynku jest ona unikatowa – elegancka i nowoczesna. Dzięki niezwykle lekkiej konstrukcji i zastosowaniu specjalnych materiałów jest prawie dwa razy lżejsza niż tradycyjna butla stalowa. Jej ażurowa obudowa umożliwia kontrolowanie na bieżąco poziomu zużycia gazu. Taka butla zdaje egzamin w każdej sytuacji: w domu podczas gotowania i pieczenia, w ogrodzie podczas grillowania i na kempingu podczas wakacyjnych wojaży.

Dodatkowo można wymyślić hasło reklamowe dla systemu OptiGas, a 100 najciekawszych propozycji zostanie nagrodzonych zwrotem kosztów za gaz. Szczegółowy regulamin promocji, w tym warunki otrzymania nagród, jest dostępny na stronie www.amica.pl, a jego skróconą wersję zawiera również wspomniana ulotka.

Przy okazji tej promocji Amica zwraca uwagę wszystkich klientów na fakt, iż właśnie z myślą o nich wprowadziła w swoich urządzeniach wiele inteligentnych rozwiązań, które sprawiają, ze sprzęt jest intuicyjny i łatwy w obsłudze. Należy do nich niewątpliwie OptiGas. Kto kupuje – ten zyskuje. Wygrywa nagrody, ale także staje się posiadaczem nowoczesnego sprzętu, znacznie bardziej funkcjonalnego i oszczędnego od tego, co było w użyciu do tej pory.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)