Czysta przyjemność – ostatni dzwonek

Jeśli słychać, że gdzieś dzwoni, może to być akurat ostatni dzwonek na czystą przyjemność. Do końca lutego trwa bowiem jeszcze promocja Amiki na pralki i lodówki. Czas więc podjąć męską decyzję i sprawić przyjemność nie tylko sobie, ale i rodzinie.

Promocja konsumencka Czysta przyjemność gwarantowana, obejmująca pralki i lodówki marki Amica, ruszyła 1 grudnia. Potrwa jeszcze do końca lutego, ale i tak o jeden dzień dłużej niż zwykle, bo 2012 to rok przestępny. Nie warto jednak czekać z decyzją do samego końca, tylko zaraz po ostatnim dzwonku szybko zorientować się, o co w tym wszystkim chodzi. Męskie decyzje mają to do siebie, że bardzo często podejmują je kobiety, a w rodzinie zwykle robi się to wspólnie. Jest po temu wyjątkowa okazja.

Informacje o Czystej przyjemności są dostępne w punktach sprzedaży, a także na stronie internetowej www.amica.pl. Najważniejsze zasady przedstawione zostały w zakładce Promocje. Umieszczono tam również do pobrania regulamin, ulotkę i kupon konkursowy. Dodatkowo na stronie Amiki można obejrzeć krótki film, który jest wsparciem całej akcji i w przejrzysty sposób wyjaśnia jej prosty mechanizm: Kup lodówkę lub pralkę i odbierz gratis.

Zimowa promocja Amiki dotyczy w sumie aż 16 modeli urządzeń – 8 modeli chłodziarek z linii Standard i Premium oraz 8 modeli pralek Navigator Plus (to same nowości!) i MaxiControl. Zakup pralki premiowany jest 5-kilogramowym opakowaniem proszku Persil, a zakup chłodziarki – żelazkiem Amica IC3021. Ponadto po dokonaniu rejestracji kupionego produktu na stronie www.amica.pl/mojaamica można zdobyć atrakcyjny ręcznik. Tak więc w zasięgu ręki są co najmniej dwa prezenty. Co najmniej, gdyż jeśli ktoś zdecyduje się zarówno na pralkę, jak i na lodówkę, stanie się szczęśliwym posiadaczem aż trzech gratisów.

Produkty objęte promocją Czysta przyjemność gwarantowana można oczywiście obejrzeć na stronie internetowej Amiki, niektóre nawet jako modele 3D, tzn. przestrzenne. Dostępna tam ulotka w prosty i przejrzysty sposób przybliża zalety sprzętu, tak że wszyscy zainteresowani mogą na jej podstawie ocenić przedmiot swego pożądania. Przy okazji tej dobiegającej już końca promocji trzeba też przypomnieć o tym, że dla wygody klientów Amica wprowadziła w swoich urządzeniach wiele inteligentnych rozwiązań, które sprawiają, że ich obsługa jest łatwa i w pełni intuicyjna. Przypomina to ten sam ostatni dzwonek.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)