ASTOR wśród firm dobrze widzianych

ASTOR – dostawca innowacyjnych rozwiązań dla przemysłu, otrzymał nominację w konkursie „Firma Dobrze Widziana” – na najlepszy wizerunek w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie małopolskim. Wyróżnienie firmy jest wyrazem jej uznania i podziękowania za zaangażowanie kierownictwa i pracowników w działania prospołeczne. Organizatorem konkursu jest Business Centre Club. Projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Celem konkursu „Firma Dobrze Widziana” jest promowanie firm, które w obszarze swojej działalności prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat istoty CSR (Corporate Social Responsibility) i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności społecznej. Konkurs ma zasięg ogólnopolski i obejmuje szesnaście województw. Małopolska Kapituła Konkursowa BCC wyłoniła pięć firm, które w marcu będą reprezentowały Małopolskę w ogólnopolskim finale konkursu. W gronie nominowanych znalazła się firma ASTOR.

„Od początku działalności firmy ASTOR kierujemy się zasadą, w myśl której prawdziwą firmę można rozwijać tylko w oparciu o uczciwe, rzetelne zasady. Zaangażowanie ASTORa w wybrane obszary CSR jest naturalnym elementem składowym spójnego obrazu firmy, wyrażającym wyznawane w firmie wartości. Tym bardziej cieszy nas ta nominacja.” – mówi Stefan Życzkowski, Prezes ASTOR.

„Największą wartością dla ASTORa są ludzie, stąd istotnym aspektem społecznej odpowiedzialności jest rozwój pracowników poprzez szkolenia, zapewnienie im atrakcyjnych warunków pracy oraz badanie satysfakcji pracowników.” – dodaje Agnieszka Politańska, Członek Zarządu, Dyrektor Personalny ASTOR.

ASTOR od lat wspiera edukację, inicjuje programy dydaktyczne i badawcze, organizuje kursy i szkolenia. Wśród działań z obszaru CSR znalazł się również Konkurs ASTOR na Najlepszą Pracę Dyplomową, który został wyróżniony w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2010. Dobre praktyki”.


O ASTOR Sp. z o.o.
Firma jest polskim dystrybutorem międzynarodowych producentów sprzętu i oprogramowania, służących do automatyzacji i informatyzacji produkcji. W ofercie firmy znajdują się takie produkty jak: oprogramowanie do zarządzania produkcją i wydajnością produkcji, roboty przemysłowe, systemy sterowania maszynami, urządzenia komunikacyjne, a także oprogramowanie do wizualizacji procesów produkcyjnych i przemysłowych. Oferta produktów wzbogacona jest o szereg profesjonalnych usług, ułatwiających wybór, wdrażanie i eksploatację kompletnych systemów automatyzacji procesów produkcyjnych i przemysłowych.

ASTOR Sp. z o.o. jest wieloletnim członkiem Business Centre Club, zdobywcą wielu nagród, w tym międzynarodowych oraz sześciokrotnym laureatem tytułu „Gazela Biznesu”.
Więcej informacji o firmie dostępnych jest na stronie: www.astor.com.pl

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)