Trzeci Diament dla FERRO!

21 stycznia 2012 roku w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, będąca uwieńczeniem XXI edycji konkursu Lider Polskiego Biznesu o nagrodę Złotej Statuetki.

Firma FERRO – uznany producent wysokiej jakości armatury sanitarnej i instalacyjnej już po raz trzeci otrzymała Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu. W 2001 roku Firma odebrała Złotą Statuetkę Lidera Polskiego Biznesu, a w 2010 zaś obroniła tytuł i znalazła się wśród laureatów konkursu Lider Polskiego Biznesu – Diamenty 2010. W roku 2011 FERRO po raz drugi otrzymała Diament do Statuetki. Diamenty przyznane są firmom, które od momentu przyjęcia Złotej Statuetki, utrzymały bądź poprawiły swoją pozycję na rynku.

Podczas tegorocznej Gali Diament do Statuetki Lidera Polskiego Biznesu w imieniu firmy FERRO odebrała pani prezes Aneta Raczek. W uroczystości obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski – członków BCC, wzięli udział, m.in. wicepremier Waldemar Pawlak, premierzy Jerzy Buzek i Janusz Steinhoff, minister Jan Vincent Rostowski, członkowie rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, wybitni przedstawiciele świata kultury, nauki, duchowieństwo i znani publicyści.
Gali towarzyszyły jak zawsze aukcje charytatywne i loterie. W tym roku BCC zaprosił do współpracy między innymi Fundację Synapsis oraz Dzieciom Zdążyć z Pomocą. Uroczystość uświetnił występ Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „MAZOWSZE” im. Tadeusza Sygietyńskiego.

Konkurs Lider Polskiego Biznesu – organizowany od 1991 r. przez BCC – składa się z dwóch etapów. W pierwszym Złote Statuetki wręczane są podczas zimowej Wielkiej Gali Liderów. W drugim etapie uczestniczyć mogą zdobywcy Złotych Statuetek Lidera Polskiego Biznesu, którzy utrzymają swoją pozycję na rynku. Ubiegają się oni o Diament do swojej Złotej Statuetki. Nagroda uznawana jest przez przedsiębiorców za jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w Polsce.

Jury konkursu bierze pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, ale również, jakość i nowoczesność produktów, poziom inwestycji oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne, a także zaangażowanie w działalność klubową.

Prezes FERRO S.A. Aneta Raczek odbiera nagrodę z rąk ministra Jana Vincenta Rostowskiego

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)