Tylko w SATURNIE: 500 produktów w najlepszych cenach!

Już jutro rusza niezwykła akcja promocyjna w sieci marketów SATURN. W ofercie każdego SATURNA w Polsce znajdzie się co najmniej 500 produktów ze wszystkich kategorii, w najlepszych cenach!

Akcja „500 produktów w najlepszych cenach” rozpocznie się w czwartek, 19 stycznia,
i potrwa jedynie 4 dni: do niedzieli, 22 stycznia. W tym czasie, w każdym SATURNIE w Polsce klienci znajdą bogaty wybór atrakcyjnych produktów AGD, RTV oraz szeroko rozumianej elektroniki użytkowej w wyjątkowo korzystnych cenach. Wśród nich będą wybrane produkty dostępne na terenie całego kraju oraz asortyment przygotowany indywidualnie przez każdy z 16 sklepów SATURN w Polsce.

W całym kraju w najlepszych cenach dostępnych będzie 5 następujących produktów:

1.Notebook Samsung w wyjątkowej cenie 2 399,- zł;
2.Pralka Samsung za jedyne 999,- zł;
3.Telewizor Sony LED 46” w cenie 3 799,- zł;
4.Telewizor Samsung LCD 37” tylko za 1 499,- zł;
5.Kamera Sony za 649,- zł.

Dodatkowo każdy market SATURN przygotował indywidualny asortyment składający się z co najmniej 500 produktów, dopasowanych do oczekiwań lokalnych Klientów.

Wszystkie produkty objęte akcją zostaną oznaczone szyldem cenowym w kolorze pomarańczowym. Akcja otrzyma wsparcie reklamowe w mediach: w telewizji, radiu, prasie oraz w Internecie.

Więcej informacji na stronie www.saturnpolska.com .

O sieci SATURN:
SATRUN to sieć 16 marketów oferujących największy na rynku asortyment w zakresie sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, telewizorów, urządzeń audio-wideo, biurowych, AGD i pełną gamę akcesoriów, a także książki, gry komputerowe oraz filmy i muzykę.
W ciągu 7 lat działalności sklepy SATURN osiągnęły ugruntowaną pozycję na rynku elektroniki użytkowej, stając się sklepem pierwszego wyboru na rynkach lokalnych.
SATURN cieszy się również bardzo dobrą opinią jako pewny i wiarygodny pracodawca.

SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )