Anna Rogowska wraz z Ceramiką Paradyż wspiera WOŚP

Jeszcze tylko kilka dni można licytować płytkę ceramiczną z autografem Anny Rogowskiej, Mistrzyni Świata i Olimpijskiej Medalistki w skoku o tyczce. Okolicznościową płytkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przekazała firma Ceramika Paradyż. Aukcja trwa do 16 stycznia.

Anna Rogowska, wraz ze swoim trenerem i mężem Jackiem Trolińskim, na kilka dni przed XX Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odwiedziła salon firmowy Ceramiki Paradyż w Tomaszowie Mazowieckim. Podczas tej wizyty podpisała specjalnie przygotowaną płytkę, która następnie trafiła na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zainagurowaną 5 stycznia przez Ceramikę Paradyż.

Udział w akcjach charytatywnych to dla mnie przyjemność. Jeśli jest tylko taka możliwość to chętnie przyłączam się do tego typu działań. Każdy ruch się liczy, gdy cel jest szczytny! W Tomaszowie Mazowieckim jestem już stałym gościem, gdyż wiele czasu spędzam w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w pobliskiej Spale – mówi Anna Rogowska. Moja wizyta w Ceramice Paradyż nie była pierwszą, gdyż to tu, na jednym ze zgrupowań, wybrałam kafelki do własnej łazienki – dodaje Mistrzyni Świata.

Płytka z podpisem Anny Rogowskiej jest jedną z wielu z limitowanej edycji, które podpisali znani sportowcy i artyści muzyczni oraz przedstawiciele świata mody i polityki. Do wylicytowania jest jeszcze m.in. płytka z podpisem Tomasza Majewskiego – złotego medalisty z Igrzysk Olimpijskich w Pekinie, piosenkarek Justyny Steczkowskiej i Edyty Górniak oraz Wicepremiera Waldemara Pawlaka.  

Pomimo zakończenia Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, my wciąż gramy i dlatego wszystkich zainteresowanych wsparciem Orkiestry zapraszamy do aktywnego licytowania wystawionych przez naszą firmę na aukcjach usług oraz oryginalnych przedmiotów – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

Aukcje Ceramiki Paradyż na rzecz WOŚP znajdują się pod adresem:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_user_auctions.php?uid=20774696&p=1&p=0

Link do aukcji z płytką podpisaną przez Annę Rogowską:
http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=573490


Ceramika Paradyż

więcej informacji (PRESS BOX )