Wedel gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Już od kilku lat marka Wedel wspiera Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Podczas XX  finału akcji, również nie zabraknie pomocy ze strony najstarszej polskiej czekoladowej firmy, która w tym roku przekazała na licytację wyjątkowe zaproszenia!

8 stycznia 2012 roku odbędzie się XX Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, z której dochód zostanie przeznaczony na zakup najnowocześniejszych urządzeń do ratowania życia wcześniaków oraz na kupno pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet chorych na cukrzycę. Jak co roku, wielu artystów, sportowców i ludzi dobrej woli, wyraziło chęć pomocy Fundacji Jerzego Owsiaka, wystawiając na aukcję wiele różnorodnych przedmiotów. Nierzadko są to rzeczy bardzo cenne bądź o dużej wartości sentymentalnej.

Marka Wedel także postanowiła wesprzeć Fundację Jerzego Owsiaka. W tym roku specjalnie z myślą o tej aukcji, zostały przygotowane dwa unikatowe zaproszenia, dzięki którym będzie można przeżyć niezapomniane przygody w Fabryce Wedla.

„Zaproszenie do Fabryki Przyjemności E.Wedel”, to specjalna przepustka, dzięki której można wziąć udział w warsztatach czekoladowych i przeżyć niezwykły dzień z przyjaciółmi w czekoladowym królestwie Wedla.

„Zaproszenie – zostań Maestro Czekolady” umożliwia wcielenie się na jeden dzień w rolę Maestro Czekolady, podczas którego można zobaczyć jak robione są praliny i czekoladowe figurki oraz przekonać się jak to jest zarządzać czekoladowym królestwem.

Fundacja Jerzego Owsiaka oraz marka Wedel serdecznie zapraszają do licytacji nagród i pomocy wszystkim potrzebującym oraz do wzięcia udziału w XX Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

Wedel
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy E. Wedel (PRESS BOX)