Pracownicy Ceramiki Paradyż odznaczeni za wkład w rozwój budownictwa w Polsce

Polska Izba Przemysłowo-Handlowa Budownictwa, jak co roku, zorganizowała „Wigilię Budowlaną” dla członków Izby i zaproszonych gości. Uroczyste spotkanie odbyło się 15 grudnia. Wśród zaproszonych gości byli przedstawiciele rządu, Sejmu oraz załóg firm zrzeszonych w Izbie. W tym także pracownicy Ceramiki Paradyż, którzy odebrali odznaczenia „Zasłużony dla Budownictwa” za wkład w rozwój branży budowlanej w Polsce.

Po uroczystym otwarciu spotkania i wystąpieniu gospodarzy – członków komitetu organizacyjnego PIPHB, na wniosek Prezesa Izby oraz decyzją Ministra Infrastruktury, Kapituła Odznaki „Zasłużony dla Budownictwa”, przyznała odznaczenia resortowe dla osób i przedsiębiorstw szczególnie zasłużonych dla rozwoju budownictwa w Polsce.

Wśród wyróżnionych znalazło się kilku pracowników firmy Ceramika Paradyż. Odznakę honorową z rąk Piotra Stycznia Podsekretarza Stanu w Ministerstwie Transportu, Budownictwa i Gospodarki Wodnej otrzymali: Anna Bednarczyk – Technolog Ds. Wdrożeń w Zakładzie Wielka Wola, Wiesław Świątek – Kierownik Zmiany w Zakładzie w Opocznie, Justyna Stępień – Technolog Ds. Wdrożeń w Zakładzie w Opocznie, Marek Wojewódzki –Operator Maszyn i Urządzeń Ceramicznych w Zakładzie w Opocznie, Józef Jakóbczyk – Operator Pieca w Zakładzie w Opocznie.

Natomiast Rafał Domaradzki – Dyrektor Centrum Badawczo-Rozwojowego w Grupie Paradyż – postanowieniem Prezydenta Bronisława Komorowskiego otrzymał Medal Brązowy za długoletnią służbę i sumienne wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej w branży budowlanej.

Po części honorowej związanej z wręczaniem odznaczeń głos zabrali przedstawiciele PIPHB. W serdecznych słowach pogratulowali wyróżnionym firmom i osobom. Złożyli też życzenia świąteczne i noworoczne zgromadzonym na sali, a za ich pośrednictwem również wszystkim firmom zrzeszonym w Polskiej Izbie Przemysłowo-Handlowej Budownictwa.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX )