Ceramika Paradyż już gra na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

20-sty finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już bardzo niedługo. Naczelny dyrygent Polski, Jurek Owsiak, w czasie konferencji prasowej opowiedział, co będzie się działo w czasie Finału. Znalazł również czas na podpisanie wyjątkowej płytki Ceramiki Paradyż, którą będzie można licytować na aukcji. Firma szykuje również płytki z podpisami innych, znanych osób. Oj, będzie się działo!

„Na tegoroczny Finał Wielkiej Orkiestry zaplanowaliśmy kilka akcji. Jedną z nich są specjalnie na tą okazję przygotowane płytki podpisane przez znane osoby. To unikalne, małe dzieła sztuki, na których widnieją autografy, odręcznie narysowane serduszka i przesłania, wspierające Wielką Orkiestrę. Nasz pomysł wsparł już Jurek Owsiak, którego płytka jest właśnie oprawiana. Niebawem zostanie wystawiona na aukcję. Mamy nadzieję, że wsparcie Jurka zachęci kolejne znane osoby do wzięcia udziału w naszej akcji. Żeby to zrobić wystarczy dosłownie chwila. Mamy nadzieję, że tych podpisów będzie jeszcze więcej!” – mówi Iwona Filipczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

Ceramika Paradyż przygotowała również szereg innych aktywności wspierających działania WOŚP, o których będzie komunikować w mediach i na swoim profilu na Facebooku. „Zapraszamy do wspierania naszych działań. Wszyscy gramy dla jednego celu – ratowania życia, dlatego mamy nadzieję, że z Wielką Orkiestrą i z nami zagra cała Polska!” – dodaje Iwona Filipczak.

WOŚP gra już po raz 20-sty!
Rok 2012 to szczególny moment w historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, ponieważ zagra już po raz XX-sty! W tym roku Orkiestra gra z pompą na rzecz  najnowocześniejszego sprzętu dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla ciężarnych kobiet z cukrzycą. W obu przypadkach nowoczesne technologie sprawiają, że leczenie jest coraz częściej skuteczne. Dodatkowo w czasie Finału będzie prowadzona ogromna kampania medialna na rzecz walki z cukrzycą wszystkich Polaków, bez względu na płeć czy wiek.

Już 8 stycznia cała Polska zagra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy! Nie może Was zabraknąć!Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX)