Nowe oblicze Media Markt w Krakowie, czyli więcej lepiej i nowocześniej

Pierwszy krakowski Media Markt z Galerii Handlowej M1 skończył 10 lat. Z tej wyjątkowej okazji klienci otrzymali prezent w postaci odmienionego marketu, który już od samego wejścia zaskakuje rozmiarem i innowacyjnymi rozwiązaniami. To efekt doświadczeń i analiz, jakie zostały przeprowadzone w ostatnim czasie oraz zmieniających się trendów sprzedaży.

Główna zmiana związana jest z powiększeniem powierzchni marketu o 880 m2. Na powierzchni 5600 m² klienci zyskują większy komfort zakupów i przejrzysty układ działów. Po przekroczeniu progu marketu, po prawej stronie na klientów czeka świat dużego AGD (pralki, lodówki, zamrażarki) i urządzeń do zabudowy. Po lewej jest dział Foto oraz regały z oprogramowaniem i nowoczesna strefa gier, gdzie można przetestować nowości rynkowe, a kilka kroków dalej sięgnąć po ciekawą lekturę na dziale z książkami, czy muzyką i filmem.  

W głębi marketu w otwartych prezentacjach usytuowano działy cieszące się od zawsze dużym zainteresowaniem kupujących – telewizory najnowszej generacji, przenośny sprzęt Hi Fi oraz komputery. W okolicy strefy kas usytuowano dział z telefonami, małe AGD i dział Hi Fi z nowoczesnym studiem odsłuchowym.

Wszystkie działy zostały powiększone by zwiększyć ich atrakcyjność (jeszcze większy wybór) oraz komfort zakupów. Projektując nowy układ sprzedaży dążono do tego, aby klienci czuli się swobodnie i w łatwy sposób mogli dokonać przeglądu oferty (w zasięgu wzroku). Nowością jest też stworzenie specjalnej strefy usług przed kasami, w której znaleźć można oprócz punktów serwisowych i miejsca do sprawdzania towaru nowoczesne foto laboratorium.

Nowe oblicze marketu Media Markt w galerii M1 w połączeniu z dogodną lokalizacja, łatwym dojazdem oraz dużym bezpłatnym parkingiem to atuty, które warto wziąć pod uwagę w okresie świątecznych zakupów, szczególnie, że to nie wszystkie atrakcje czekające na klientów. Każdego dnia sklep oferuje markowy sprzęt z zakresu elektroniki użytkowej w najlepszych cenach.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )