Deszczownia Deante White – wodna uczta dla zmysłów

Dzięki niewielkim wymiarom i klasycznemu designowi, deszczownia White, najnowszy produkt firmy Deante, może być montowana w każdej łazience, niezależnie od stylu w jakim została urządzona. A doznania, jakie nam zapewni, okażą się zbawienne w jesiennie i zimowe dni.

White to kompleksowe rozwiązanie do łazienki, której użytkownicy cenią sobie nowoczesne i funkcjonalne projekty, proponowane przez producentów armatury sanitarnej . Estetyczna deszczownia Deante wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają jej długotrwałe użytkowanie. Dodatkowo spełni oczekiwania tych, dla których zwykła kąpiel czy prysznic, to już za mało i chcieliby na przykład zafundować sobie odprężający masaż wodny bez konieczności wychodzenia z domu.

Połączenie mosiądzu oraz białego i chromowanego plastiku, z których wykonana jest deszczownia idealnie wpisuje się w najmodniejsze obecnie trendy, jakie prezentowane są przez wiodących twórców armatury. Na targach wnętrzarskich, organizowanych na całym świecie, wyraźnie widać powrót do klasycznej i ponadczasowej stylistyki Black & White w łazienkach.

Deszczownia White, wyposażona w specjalny przełącznik, może pełnić funkcję „zwykłego” prysznica. Jednak powstała głównie po to, aby zapewnić jej użytkownikom relaks. Sprawdza się zarówno w letnie dni, kiedy potrzebujemy odświeżenia i orzeźwienia, jak również teraz, w ten jesienno-zimowy czas. Krótkie dni, mało słońca sprawiają, że brakuje nam energii i często czujemy się zmęczeni. W takiej sytuacji z pomocą przyjdzie nam produkt firmy Deante. Dz ięki głowicy talerzowej i trzem strumieniom, w jakie jest wyposażona (deszczowy, hydromasaż i mieszany) poranna kąpiel da nam zastrzyk energii, a wieczorna – uspokoi oraz wyciszy po ciężkim dniu. Taka wodna uczta dla zmysłów masuje i rozluźnia napięte mięśnie. Poprawia również krążenie krwi, co wpłynie pozytywnie na wygląd skóry.

W skład serii White Deante, oprócz deszczowni, wchodzi również zestaw natryskowy.

DESZCZOWNIA DEANTE WHITE:

  • Wymiary: 1230 x 380 mm
  • W komplecie : wylewka, waż, głowica, słuchawka, przełącznik funkcji
  • Z wężykami doprowadzającymi wodę z baterii natryskowej
  • Słuchawka 3-funkcyjna, o wymiarach 120 x 120 mm
  • Strumienie: deszczowy, hydromasaż, mieszany
  • Głowica chromowana plastikowa 1-funkcyjna o wymiarach 200 x 200 mm
  • Materiał: mosiądz i plastik chromowany


Deante Sp. J. www.deante.pl
więcej informacji z firmy Deante ( PRESS BOX)