Kuchnia ze smakiem

Jeszcze do 12 grudnia trwa akcja promocyjna Amiki „Kuchnia ze smakiem”. Każdy zakup urządzenia objętego promocją jest premiowany nowoczesnym, higienicznym, funkcjonalnym i bezpiecznym dla zdrowia garnkiem, który podkreśli wyjątkowy charakter nowego sprzętu. To już ostatni dzwonek przypominający o tej atrakcyjnej ofercie i ostatnia szansa, by skorzystać z okazji.

Akcja zaczęła się 12 września i przebiega pod hasłem „Kup kuchnię Amica i zdobądź garnek Emalia Olkusz”. Jej zasady są niezwykle proste. Wystarczy nabyć kuchnię Amica objętą promocją oraz przesłać do organizatora kserokopię dowodu zakupu i karty gwarancyjnej wraz z wypełnionym kuponem konkursowym. Ulotkę reklamującą konkurs, jego regulamin oraz kupon do wypełnienia można pobrać ze strony www.amica.pl jeszcze przed udaniem się do punktu sprzedaży. Na tej samej stronie każdy zainteresowany może obejrzeć pełną gamę kuchni Amica biorących udział w promocji i poznać bliżej poszczególne modele, aby w końcu wybrać najlepsze urządzenie dla siebie.

Jesienną promocją objętych jest aż 28 kuchni gazowo-elektrycznych: 9 modeli Practica, 8 Maxima, 6 Classic, 4 Impression i 1 Platinum. Sprzęt dostępny jest w tradycyjnym kolorze białym oraz szlachetnym inox, tak że każdy może wybrać sobie ten, który najbardziej będzie mu wizualnie odpowiadał. Ponadto może dokonać wyboru, zwracając szczególną uwagę na zaawansowanie technologiczne urządzenia oraz funkcje, w jakie jest wyposażone. Wybrane modele posiadają OptiGas, innowacyjny system, dzięki któremu wielkość płomienia palnika jest do wielkości garnków wchodzących w skład typowych zestawów. System ten optymalizuje zużycie gazu podczas gotowania. Płomień palnika ogrzewa tylko dno garnka, a ciepło nie ucieka na boki. W efekcie zużycie gazu można zmniejszyć nawet o 12%.

Uczestnicy promocji wypełniający kupon konkursowy proszeni są o dokończenia zdania: Kuchnia Amica to najlepszy wybór, ponieważ… Nie powinno być z tym żadnych problemów, ponieważ… Amica to marka znana i godna zaufania, o czym przekonują wyniki rozmaitych rankingów konsumenckich oraz wyróżnienia od lat przyznawane przez fachowców. Przy okazji akcji Kuchnia ze smakiem być może wszyscy dowiemy się czegoś nowego i poznamy nieznane dotąd punkty widzenia na niezbędne w każdym domu, znane od dawna, ale wciąż doskonalone urządzenie.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)