Urodzinowa oferta w lubelskim Media Markt

Media Markt w Lublinie obchodzi jubileusz 10-lecia działalności. Z tej okazji sklep przygotował dla swoich Klientów specjalną ofertę produktów z zakresu elektroniki użytkowej. Już 18 listopada rusza akcja urodzinowa pod hasłem „Nie rób sceny. Od 10 lat liczą się niskie ceny!”

Pojawienie się 17 listopada 2001r. marketu Media Markt w Lublinie wiązało się z upowszechnieniem nowych rozwiązań technologicznych i większą dostępnością do różnego rodzaju sprzętu RTV AGD. Hitem sprzedaży w dniu otwarcia był 20-calowy telewizor kineskopowy Thomson, dziś zastąpiony przez najbardziej popularne wśród Klientów 32-calowe telewizory LCD. Nowa jakość sprzedaży i obsługi sprawiły, że sklep Media Markt stał się od razu jednym z ulubionych miejsc zakupów mieszkańców miasta i okolic, do dziś pozostając liderem lokalnego rynku elektroniki użytkowej: dotychczas lubelski Media Markt odwiedziło blisko 5 mln Klientów.

W ramach jubileuszowego projektu „Nie rób sceny. Od 10 lat liczą się niskie ceny!” na Klientów lubelskiego Media Markt już od 18 do 24 listopada czekają markowe produkty w urodzinowych cenach. Dodatkowo można skorzystać z możliwości sfinansowania zakupu kredytem 0% (nawet do 36 rat). W ten sposób Media Markt dziękuje swoim Klientom za zaufanie, jakim obdarzyli sklep w Lublinie przez minione 10 lat.

Przykładowe produkty z oferty jubileuszowej Media Markt Lublin:

  • Telewizor LCD marki LG 42’’ w technologii LED 3D w cenie 2499,-
  • Telewizor LCD marki Sony 32’’ w technologii LED w cenie 1399,-
  • Laptop Lenovo 15’’ z procesorem Intel Core i5 w cenie 2299,-
  • Automatyczny ekspres ciśnieniowy Saeco w cenie 969,-

Szczegółowa oferta produktowa znajduje się w gazetkach Media Markt Lublin dystrybuowanych wśród Klientów oraz na stronie internetowej www.mediamarkt.pl .

„Lubelski Media Markt buduje swój sukces rynkowy na trwałych relacjach z Klientami, którzy licznie odwiedzając market potwierdzają przywiązanie do marki i jej wysokich standardów obsługi” – przekonuje Marcin Bielecki, Dyrektor Marketu Media Markt w Lublinie.Sklepy Media Markt oferują najpełniejszy na rynku asortyment w zakresie elektroniki użytkowej. Można tu kupić zarówno nowinki techniczne, produkty z najwyższej półki, jak i popularny markowy sprzęt w najlepszych cenach. Przystępna forma prezentacji produktów ułatwia dokonanie przemyślanego wyboru, a o obsługę klientów dbają profesjonalnie przeszkoleni pracownicy. W celu sfinansowania zakupu można zawrzeć na miejscu umowę kredytową przy minimum formalności.
Aktualnie sieć posiada 45 marketów w 37 miastach Polski.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )