Partnerzy handlowi FERRO zwiedzają nowoczesną fabrykę w Znojmo

W dniach 6-7 października 2011 w czeskiej fabryce Novaservis w Znojmo firma FERRO gościła swoich partnerów handlowych. Celem wizyty była prezentacja nowoczesnego zakładu przemysłowego oraz najnowszej oferty produktowej FERRO.

W kwietniu 2011 NOVASERVIS A.S. dołączyła do Grupy FERRO. Firma znana jest przede wszystkim na rynkach w Czechach i Słowacji, gdzie zajmuje pozycję jednego z czołowych producentów armatury sanitarnej. W Czechach NOVASERVIS jest liderem rynku pod względem wielkości sprzedaży baterii.

Zakład w Znojmo realizuje produkcję swojego asortymentu w oparciu o europejskie normy technologiczne i organizacji pracy. Fabryka posiada zakład obróbki CNC, własną hutę szkła, linię montażową, galwaniczną, a także stanowiska składania i polerowania baterii. Niezwykle restrykcyjnie przestrzegane są standardy jakościowe na wszystkich etapach produkcji, dotyczy to w szczególności w pełni zautomatyzowanej chromowni z zamkniętym obiegiem wody, dostosowanej do najnowszych wymogów środowiskowych. Zarówno baterie jak i elementy armatury sanitarnej poddawane są testom na przygotowanych w tym celu specjalnych stanowiskach, a zanim wyruszą na rynki europejskie są składowane w magazynie centralnym w oparciu o nowoczesny system przechowywania Kardex. Zaproszeni goście mieli możliwość zaznajomienia się z procesem produkcji armatury łazienkowej od obróbki skrawaniem odlewów po końcowe pakowanie i wysyłkę do klientów.

Uczestnicy prezentacji zapoznali się także z nowym asortymentem FERRO, do którego dołączyły: designerskie linie baterii Metalia 56 i Metalia 57, funkcjonalne i niedrogie baterie Titania Iris, bogate kolekcje eleganckich akcesoriów łazienkowych Novatorre, malowane i chromowane grzejniki łazienkowe oraz akcesoria do instalacji armatury łazienkowej
Marki wyrobów NOVASERVIS odzwierciedlają najwyższą jakość. Zarówno firma, jaki i jej wyroby były wielokrotnie nagradzane: akcesoria łazienkowe Novatorre – Narodową Nagrodą Jakości Czeskiej CZECH MADE, natomiast baterie Metalia – wyróżnieniem za najlepszy produkt targów AQUATHERM PRAHA oraz Złotym Medalem targów SHK Brno.

Spotkaniu towarzyszyły imprezy integracyjne takie jak morawska kolacja ze świniakiem przy regionalnym winie a także zwiedzanie starej części Znojmo. Uczestnicy, w czasie wolnym, mogli również samodzielnie poznawać uroki tego miłego czeskiego miasteczka. Wyjazd dostarczył gościom nie tylko informacji merytorycznych i niezapomnianych wrażeń estetycznych, ale także zaowocował zacieśnieniem relacji Firmy z jej partnerami.

FERRO S.A.
więcej informacji FERRO S.A. (PRESS BOX)