Industrial Investment Adventure 2011: Świat nowych technologii – inwestycje z przyszłością

19-20 października 2011, w Hotelu OSSA k. Rawy Mazowieckiej, odbędzie się konferencja Industrial Investment Adventure 2011 – Świat nowych technologii – inwestycje z przyszłością. To kolejna edycja przedsięwzięcia organizowanego przez firmę ASTOR, którego celem jest integracja świata produkcji i biznesu.

Motto tegorocznej konferencji brzmi: „Jak utrzymać rodzimą produkcję w Polsce?” W trakcie jej trwania uczestnicy dowiedzą się jak inwestować, aby Polska stała się sercem europejskiej produkcji, w którym fabryki powstają i pozostają.

Gościem specjalnym konferencji będzie John Pritchard – światowej sławy ekspert w zakresie rozwoju przedsiębiorstw wykorzystujących nowoczesne technologie, wieloletni manager w koncernie GE.

Industrial Investment Adventure 2011 jest miejscem, w którym przedsiębiorcy i eksperci wymieniają się doświadczeniami związanymi z metodami podnoszenia efektywności produkcji, wdrażaniem nowoczesnych technologii w firmach produkcyjnych, zakładach przemysłowych i spółkach infrastrukturalnych.

Industrial Investment Adventure 2011 gromadzi w jednym miejscu i czasie świat biznesu i produkcji, co pozwala na weryfikację obu najważniejszych aspektów inwestycji. W ciągu 2 dni odbędzie się blisko 30 prelekcji z udziałem wysokiej klasy ekspertów – praktyków z doświadczeniem w prowadzeniu projektów inwestycyjnych i wdrożeniowych w przemyśle.

Konferencja skierowana jest do kadry zarządzającej, w szczególności do osób na stanowiskach:

 

  • Prezes, Członek Zarządu
  • Dyrektor Zakładu
  • Dyrektor ds. Produkcji, Dyrektor ds. Inwestycji, Dyrektor ds. Technicznych
  • Szefowie działów: IT, Utrzymania Ruchu, Automatyki, Planowania, Logistyki

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w tym wydarzeniu!

Więcej informacji na temat Industrial Investment Adventure 2011 na stronie: www.astor.com.pl/iia

OmniPro
WIĘCEJ INFORMACJI z firmy ASTOR (PRESS BOX)