Nocna Promocja w sklepie internetowym Euro.com.pl

Po raz kolejny sklep internetowy RTV EURO AGD startuje z Nocną Promocją. Oferta ta to nie lada gratka na zakupy po znacznych obniżkach cen. Akcja trwa od godziny 21:00 27 września do 9:00 28 września 2011 r.

To już kolejna edycja Nocnej Promocji sklepu internetowego Euro.com.pl, w której klienci w wygodny sposób, bez wychodzenia do sklepu mogą zamówić sprzęt z dostawą do domu. RTV EURO AGD to gwarancja terminowej realizacji zamówień i fachowa obsługa klienta.

Promocja obowiązuje tylko w sklepie internetowym Euro.com.pl. Dziś od godziny 21:00 (27.09) do jutra (28.09) do godziny 9:00.

W Nocnej Promocji można nabyć tani sprzęt RTV, AGD i foto. Każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Akcesoria komputerowe i wybrane gry taniej nawet o 40%. W ofercie także obniżone ceny sprzętu AGD: pralek, zmywarek czy chociażby lodówek. Sprzęt komputerowy przeceniony nawet o 300 zł. To wyjątkowe rabaty dla polujących na najlepszy sprzęt na rynku.

Wejdź na stronę www.euro.com.pl i skorzystaj z oferty.

Nocna Promocja to doskonała okazja na skompletowanie zarówno niezbędnego sprzętu wyposażenia domu, jak i elektronicznych gadżetów. Sklep RTV EURO AGD posiada tysiące zadowolonych klientów, doceniających rzetelną obsługę i terminową dostawę. Kupuj sprzęt w korzystnych upustach cenowych. W Nocnej Promocji pojawi się drukarka w zaskakującej cenie – poniżej 200 zł, z kolei wybrane lustrzanki tańsze nawet o 500 zł. Niektóre modele telefonów komórkowych będzie można kupić nawet o 150 zł taniej.

Euro.com.pl jest internetowym sklepem ogólnopolskiej sieci RTV EURO AGD – lidera rynku AGD i RTV w Polsce. W ofercie znajduje się sprzęt audio-wideo, najnowsze smartfony, najlepsze na rynku telewizory oraz wysoko ceniony przez klientów sprzęt gospodarstwa domowego.

Szczegóły Nocnej Promocji:
http://www.euro.com.pl/cms/nocna-promocja.bhtml

Źródło: Euro.com.pl
RTV EURO AGD (PRESS BOX)