Media Markt i SATURN nagrodzone Godłem „Jakość Obsługi”

Marki Media Markt i SATURN należące do holdingu Media Saturn Holding Polska otrzymały prestiżowe godło „Jakość Obsługi” w kategorii RTV, AGD i multimedia. Wyróżnienie zostało przyznane przez konsumentów, którzy wysoko ocenili serwis sprzedażowy oferowany w marketach.

Badania, na podstawie których przyznawana jest nagroda prowadzone są z bezpośrednim udziałem klientów (ponad 3 mln głosujących), którzy indywidualnie na platformie www.jakoscobslugi.pl oceniają własne doświadczenia w kontaktach ze sklepami. W ramach 5 kategorii sprawdzianowi obsługi podlegają: wiedza i kompetencja personelu, zachowanie i wygląd personelu, oferta, cena i asortyment, organizacja i czas obsługi oraz wygląd miejsca obsługi.

Klienci przyznali sklepom i personelowi Media Markt i SATURN wysokie noty i tym samym obie marki znalazły się w gronie stu najbardziej przyjaznych konsumentom firm, które charakteryzują się najwyższymi standardami jakości obsługi.

Godło „Jakość Obsługi Klienta” potwierdza wysokie standardy jakości jakie obowiązują w marketach czołowych marek polskiego rynku elektroniki użytkowej.

Więcej informacji o konkursie: www.jakoscobslugi.pl .O firmie Media-Saturn

Przy dochodach netto wynoszących 19 mld euro i liczbie pracowników przewyższającej 60 tys. w 2008 r., Media Markt i Saturn zajmują pierwsze miejsce wśród detalistów elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszą się te dwie marki sprzedaży detalicznej należące do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za oferowane produkty oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Sieci Media Markt i Saturn są zarządzane niezależnie od siebie i stanowią konkurencyjne względem siebie marki sprzedaży detalicznej. Grupa Media-Saturn, w której większość udziałów posiada METRO AG, posiada obecnie ponad 800 sklepów w 16 krajach europejskich.

MEDIA-SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )