Amber Gold zaprasza na Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne Amber Gold 2011

Amber Gold jako Partner Tytularny zaprasza na Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne Amber Gold 2011. Targi odbędą się w dniach 17 i 18 września na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich.

W dniach 17 i 18 września na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich odbędzie się impreza pod nazwą „Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne Amber Gold 2011” To już trzecia edycja Targów. Jest to największa impreza motoryzacyjna na Pomorzu. Przez dwa dni na powierzchni dziesięciu tysięcy metrów kwadratowych zostanie zaprezentowana oferta samochodów osobowych, użytkowych, motocykli, quadów oraz firm związanych z branżą motoryzacyjną.

Współpraca Amber Gold z Trójmiejskimi Targami Motoryzacyjnymi rozpoczęła się w zeszłym roku. Wówczas to Amber Gold był jednym z kilku Partnerów Targów. W tym roku Amber Gold został głównym i zarazem Tytularnym Partnerem Targów.

Trójmiejskie Targi Motoryzacyjne to znakomita atrakcja dla fanów motoryzacji:

– Przegląd wszystkiego co dzieje się na rynku motoryzacyjnym Trójmiasta.
– Prezentacja oferty dealerów samochodów, motocykli, skuterów, kładów, a także oferty firm motoryzacyjnych oferujących usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, instalacji gazowych, ogumienia, akcesoriów motoryzacyjnych, tuningu, systemów nawigacji samochodowej, car audio, oraz oferty finansowania i ubezpieczeń.

Dodatkowymi atrakcjami będą wybory Miss Amber Moto, sponsorowanych przez Amber Gold , a także możliwość wygrania atrakcyjnych nagród, takich jak skuter Moto Magnus Verso oraz bilety na przeloty linii lotniczych OLT Jetair.

Dla zainteresowanych ofertą Amber Gold przygotowane zostanie, podobnie jak w zeszłym roku, stoisko promocyjno-sprzedażowe. Więcej o imprezie >

Amber Gold
Infolinia: 801 555 444 / 58 731 50 50
www.ambergold.com.pl
bok@ambergold.eu

AMBER GOLD PRESS BOX