Celny strzał: FIFA 12 i Battlefield 3 – przedsprzedaż w Euro.com.pl

Premiery tych gier nie przejdą bez echa. Już jesienią zagrasz w FIFA12 oraz Battlefield 3. Najnowsze odsłony obu gier można już dziś kupić w przedsprzedaży w sklepie internetowym Euro.com.pl.

Premiera najnowszej odsłony popularnej gry FIFA startuje 30 września. Kupując ją w przedsprzedaży w sklepie internetowym Euro.com.pl już dziś, zyskujesz pewność, że FIFA 12 dotrze do Ciebie w dniu premiery!

To już 12. wersja rozgrywek stadionowych FIFA. Potwierdzeniem jej wysokiej jakości jest zdobyty na odbywających się w sierpniu targach GamesCom w Kolonii tytuł najlepszej gry konsolowej. Kochasz futbol, mocne emocje i dobrą zabawę?
FIFA 12 jest doskonałym pretekstem do spotkań i sportowej rywalizacji z przyjaciółmi – to więcej niż gra!

W FIFA 12 mecze przypominają prawdziwe spotkania relacjonowane w telewizji. O właściwą oprawę widowiska dba duet najpopularniejszych komentatorów sportowych – Dariusz Szpakowski i Włodzimierz Szaranowicz, a do wspólnej zabawy z FIFA 12 zaprasza kapitan Reprezentacji Polski – Kuba Błaszczykowski!

FIFA 12 w Euro.com.pl wersja na PC i PSP 129 zł, wersja na PS3 i Xbox360 199 zł, wersja na Wii 169 zł, wersja na 3DS 149 zł, wersja na PS2 119 zł.

A może wirtualne pole bitwy? Realistyczny shooter – świetna animacja oddająca ducha walki. Taki właśnie jest Battlefield 3. Kupując grę w Euro.com.pl w przedsprzedaży otrzymasz edycję limitowaną, wzbogaconą o kapitalne dodatki. Premiera Battlefield 3 startuje 28 października.

Battlefield 3 został stworzony przez szwedzkie studio EA DICE. Akcja najnowszej odsłony rozgrywać się będzie na mapach takich jak Teheran, Paryż czy Nowy Jork. Gracz wcieli się w postać żołnierza U.S. Marines.

Dla wszystkich, którzy kupią swój egzemplarz Battlefield 3 w przedsprzedaży w sklepie Euro.com.pl dodatki „Pakiet Specjalnego Uzbrojenia” oraz „Powrót do Karkand” dostępne będą zupełnie za darmo.

Battlefield 3 – Edycja Limitowana wersja na PC 129 zł, wersja na PS3 oraz Xbox360 199 zł.

Źródło: Euro.com.pl
RTV EURO AGD (PRESS BOX)