Na gwarancji bezpieczniej

Media Saturn Holding Polska wprowadza na rynek nowe ubezpieczenie gwarancyjne produktów elektroniki użytkowej skierowane do firm. W sieciach Media Markt i SATURN będzie można skorzystać z pakietu GWARANCJA PLUS PROFESSIONAL, dzięki któremu firmowa lodówka czy zmywarka objęta zostanie „opieką gwarancją”. Jest to nowość na rynku.

Dotychczas kupując sprzęt RTV czy AGD na fakturę, traciło się prawo do gwarancji, jaką producenci dają na swoje produkty. Jedyną ochroną była rękojmia. Producenci sprzęt kupowany na potrzeby firmy traktowali jako towar wykorzystywany do celów przemysłowych i jako taki nie mógł być on chroniony standardową gwarancją.

Klienci instytucjonalni bardzo często zgłaszali się do punktów obsługi klienta marketów z zapytaniem, czy jest jakieś rozwiązanie tej dosyć niekomfortowej sytuacji. W tym celu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom kupujących, liderzy rynku elektroniki użytkowej sieci Media Markt i SATURN opracowały specjalny program GWARANCJA PLUS PROFESSIONAL. Jest do doskonałe rozwiązanie dla wszystkich podmiotów gospodarczych, które posiadają urządzenia RTV i AGD. Zepsuta lodówka czy zmywarka nie będzie już problemem. Serwis bezkosztowo dokona naprawy, a jeśli usterka jest poważna dostarczy urządzenie zastępcze na okres usuwania awarii.

Korzyści, jakie daje pakiet gwarancyjno – serwisowy GWARANCJA PLUS PROFESSIONAL to:

  • 4 letni zestaw serwisowo – ubezpieczeniowy dla firmowych urządzeń;
  • Szybki czas naprawy;
  • Urządzenia zastępcze (dotyczy dużego AGD, TV, drukarek);
  • Serwis „door to door”;
  • Telefoniczne zgłaszanie usterek.

Roczny pakiet ubezpieczeniowo – serwisowy kosztuje w zależności od wartości przedmiotu ubezpieczenia od 109 zł (obejmuje produkty o wartości do 500 zł) do 1899 zł (produkty o wartości od 10 001 zł do 20 000 zł). Partnerem ubezpieczeniowym programu jest Grupa Ubezpieczeniowo Finansowa WARTA i europejski lider programów affinity SPB Polska.

“Klienci instytucjonalni mogą teraz w sklepach Media Mark i Saturn wykupić pakiet serwisowy, który w pełni zabezpieczy ich urządzenia i zagwarantuje sprawny serwis naprawczy. Spodziewamy się dużego zainteresowania tą nową na polskim rynku usługą, podobnie jak jest to obecnie w przypadku Gwarancji Plus dla klientów indywidualnych” – mówi Grzegorz Iwanowski, szef działu serwisu Media Saturn Holding.

MEDIA SATURN
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )