Jak zarobić na wzrostach cen złota?

W ciągu ostatniego tygodnia cena złota osiągnęła poziom powyżej 1 600 USD za uncję, ustanawiając w ten sposób nowy rekord. W obliczu wysokiej inflacji przejadającej oszczędności, warto rozważyć alternatywne formy inwestowania i skorzystać ze wzrostów cen złota.

Inflacja w Polsce wciąż trzyma się mocno. W maju inflacja w porównaniu z tym samym miesiącem 2010 r. wzrosła o 5 proc. W czerwcu było już trochę lepiej, gdyż inflacja rok do roku wzrosła o 4,2 proc. W konsekwencji wysokiej inflacji spadają realne dochody gospodarstw domowych.

W takiej sytuacji rozsądnym rozwiązaniem wydaje się skorzystanie z koniunktury na rynku złota i ochronienie swoich oszczędności przed wysoką inflacją.

Atrakcyjną ofertę lokat w złoto, srebro i platynę z gwarantowanym oprocentowaniem od 6 do 15% w skali roku posiada Amber Gold. Oferta lokat  Amber Gold umożliwia praktycznie każdemu zainteresowanemu skorzystanie z koniunktury na rynku metali szlachetnych. Kwoty lokat rozpoczynają się bowiem już od 1 tys. zł (maksymalna kwota to 1 mln zł). Również okresy inwestycyjne są bardzo elastyczne, gdyż umożliwiają założenie lokaty na okres od 1 do 60 miesięcy. Dla przykładu lokata w złoto WYŻSZY ZYSK umożliwia ulokowanie swoich pieniędzy na okres 6, 12, 24, 36, 48 lub 60 m-cy. Oprocentowanie tej lokaty wynosi 12% w przypadku okresów od 6 do 24 m-cy oraz 15% w przypadku okresów od 36 do 60 m-cy.  Dowiedz się więcej>

Lokaty Amber Gold można założyć zarówno przez internet, jak i w jednej z licznych placówek. Zgodnie z aktualnie realizowaną przez  Amber Gold strategią rozwoju sieci sprzedaży, do końca 2011 roku, za obsługę Klientów odpowiadać będzie ok. 300 pracowników Amber Gold, zatrudnionych w 20 Oddziałach, 30 Punktach Obsługi Klienta (POK) oraz 30 AGpunktach.  Więcej >

Amber Gold
Infolinia: 801 555 444 / 58 731 50 50
www.ambergold.com.pl
office@ambergold.eu

AMBER GOLD PRESS BOX