Piękne tony od BOSE w Media Markt

Już od 1 lipca we Wrocławiu miłośnicy najczystszego brzmienia dźwięków dostąpią wyjątkowej okazji obcowania z produktami kultowej marki BOSE. Media Markt Bielany będzie jedynym autoryzowanym punktem sprzedaży tej marki na Dolnym Śląsku.

Podejście BOSE do projektowania głośników i systemów muzycznych jest oparte na przekonaniu, że produkty audio istnieją po to, aby dostarczać realistyczną muzykę każdemu i wszędzie, przy założeniu, że  to muzyka, a nie sprzęt, jest najważniejszą wartością. Wyjątkowo duże zaangażowanie BOSE Corporation w badania naukowe pomaga w osiąganiu najważniejszego i zarazem podstawowego celu firmy: opracowywać przełomowe produkty i technologie, które poprawiają, jakość życia ludzi.

Systemy audio dla domu oferowane przez BOSE® obejmują systemy rozrywki domowej LIFESTYLE®, produkty serii WAVE®, głośniki stereofoniczne i surround z rodziny ACOUSTIMASS®, głośniki komputerowe, głośniki zewnętrzne i do zastosowań morskich oraz instalacje domowe wykonywane na zamówienie.

Media Mark Wrocław II, mieszczący się w Parku Handlowym Auchan przy al. Karkonoskiej 85, zaprasza fanów systemów nagłaśniających do profesjonalnego studia odsłuchowego w podróż do świata dźwięku z produktami marki BOSE.

Pełną ofertę wraz z cenami można sprawdzić i zarezerwować na stronie
www.mediamarkt.pl/wroclaw-park-handlowy-auchan-bielany


Media Markt to największy sprzedawca detaliczny artykułów z zakresu elektroniki użytkowej w Europie. Na sukces, jakim cieszy się ta założona w 1979 r. firma, należąca do Media-Saturn-Holding GmbH, składa się szeroki wybór markowych produktów w niskich cenach, kompetentny personel, doskonała obsługa, charakterystyczna reklama oraz zdecentralizowana struktura organizacyjna. Każdy dyrektor marketu jest równocześnie udziałowcem zarządzanego przez siebie sklepu i tym samym odpowiada za ofertę produktową oraz za ustalanie cen towarów, personel i marketing. Obecnie Media Markt posiada 45 sklepów w Polsce i 663 w 15 krajach.

Media Markt
www.mediamarkt.pl
Więcej informacji z firmy MEDIA SATURN  ( press box )