Bezpieczna jazda z Grupą Paradyż

Jak jeździć w zgodzie z ekologią? Jak zwiększyć swoje bezpieczeństwo? Jak zredukować koszty utrzymania floty? Odpowiedzi na te i inne pytania uzyskali pracownicy Grupy Paradyż, szkoląc się od profesjonalistów w zakresie bezpiecznej, ekologicznej i ekonomicznej jazdy samochodem.

Bezpieczne auta Ceramiki
W szkoleniu wzięło udział 95 pracowników Pionu Handlu Grupy Paradyż oraz kadry kierowniczej, którzy na co dzień poruszają się samochodami służbowymi. Szkolenie odbyło się jako część Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Pracy PN-N 18001/OHSAS 18001. W Grupie Paradyż od lat funkcjonuje polityka flotowa, w ramach której realizowany jest program „BAC – Bezpieczne Auto Ceramiki”. Głównym celem programu jest prewencja oraz podnoszenie świadomości, wiedzy i umiejętności kierowców w zakresie ruchu drogowego.

„Efektem przeprowadzonych szkoleń jest redukcja kosztów utrzymania floty. Chodzi tu przede wszystkim o obniżenie wskaźnika szkodowości, kosztów napraw i przestojów samochodów, zmniejszenie spadku wartości rezydualnej pojazdu po wycofaniu z eksploatacji oraz oszczędności paliwa. Wszystko to przekłada się jednocześnie na dbałość o ekologię, która nieustannie jest bardzo ważnym elementem w polityce firmy” – komentuje Karolina Banaś, Specjalista ds. Szkoleń Grupy Paradyż.

Stały element programu szkoleń
„Trening bezpiecznej i ekonomicznej jazdy przyjęty został przez pracowników z zaciekawieniem. Okazał się jednocześnie interesującą przygodą i niezbędnym doświadczeniem. Podobne szkolenia realizowane były w Grupie Paradyż już wcześniej. W przyszłości planowane jest wprowadzenie systematycznie podobnych programów” – komentuje Dorota Kaźmierczak, Rzecznik Prasowy Ceramiki Paradyż.

Szkolenia zostały przeprowadzone przez ośrodek TTSC w Bednarach. Firma wybrana została z uwagi na wykwalifikowaną kadrę trenerską oraz dobrze przygotowany tor do jazdy praktycznej. Kurs zrealizowany został w ramach projektu „Szkolenia dla kierowców – przedstawicieli handlowych z bezpiecznego i ekonomicznego prowadzenia samochodu”.

Zdjęcia kolekcji, inspirujących aranżacji oraz komentarze projektantów
znajdą Państwo na naszym profilu na Facebooku .

Zapraszamy również do odwiedzenia
oficjalnego kanału Ceramiki Paradyż na YouTube: http://www.youtube.com/user/GrupaParadyz


Grupa Paradyż, w skład której wchodzą spółki Ceramika Paradyż Sp. z o.o. i Paradyż Sp. z o.o., to wiodący polski producent płytek ceramicznych. Od ponad 20 lat tworzy produkty, które zyskują uznanie klientów w blisko 40 krajach na całym świecie. Produkty Grupy Paradyż powstają w pięciu zakładach produkcyjnych wyposażonych w nowoczesny i zaawansowany park maszynowy. Inwestycje w nowoczesne technologie, doskonała jakość wyrobów oraz uznane wzornictwo to podstawa dynamicznego rozwoju firmy. Ofertę wyróżnia nowatorski design, dbałość o dopracowanie detali oraz szeroka gama kompletnych kolekcji ścienno-podłogowych i elementów zdobniczych w wielu formatach, co daje szerokie możliwości aranżacji odmiennych w charakterze wnętrz. Obecny potencjał rynkowy Grupy Paradyż to 1800 pracowników oraz trzy marki w portfolio produktowym – marka Kwadro skierowana do segmentu ekonomicznego, marka Paradyż oferująca szeroką paletę kolekcji w różnych stylach i formatach oraz marka My Way – propozycja premium skierowana do najbardziej wymagających klientów, którzy poszukują indywidualnych i nowatorskich rozwiązań w zakresie wzornictwa oraz technologii wykonania. Elegancja, styl, radość, klasyka, a także nowoczesny minimalizm – produkty Grupy Paradyż to pewny i najlepszy z możliwych wyborów – to  gwarancja pięknego wnętrza. Uznanie klientów potwierdzone dynamicznie rosnącymi wynikami sprzedaży oraz licznymi nagrodami przyznanymi w prestiżowych konkursach – m.in. „Laur Konsumenta”, „Jakość Roku” „Perły Ceramiki UE” czy „Łazienka – Wybór Roku” dowodzą, że Grupę Paradyż można dziś uważać za przewodnika po światowym designie na rodzimym rynku materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Ceramika Paradyż
więcej informacji (PRESS BOX )